Bulutların Ötesi Tanıtım Fragmanı | İlk Kez FavoriForumum'da !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fks14
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Herkes bir başka biçimde düşer hayalinin peşine; kimi yarı yolda vazgeçer, kimi ömrünü feda eder....

Bulutların Ötesi Yakında TRT-1'de!

Moderatörün son düzenlenenleri:
İlk beğeni de benden. :)

Tanıtımın sadece 1 sahneden ve 17 saniyeden ibaret olması ne ilginç, değil mi?

Son düzenleme:
Teaser fragmani kisa ama özlü olmus. Merakla bekliyorum diziyi. :)

Son düzenleme:
bu filmin konusu nedir eğer güreş antrenörünün hikayesiyse izlemem bu filmi .. bu tarz filmler bana göre değil amerikan filmlerindede koç lu filmleri sevmem ..

yavuz bingöl var biz orda yok :))) yavuz bingölün 10 yıldır oynadıgı diziler tutmuyor ama hala adama başrol veriyorlar ne diyelim böyle yapımcıya böyle oyuncu

trt bu milli manevi deger veren dizilere fazla taktı önce seklerdeki değerler sonra osmanlı şimdi ata sporu güreş :)))))) bakalım yeni milli manevi değerimiz tereteye göre ne olacak haa bide millet boşanmasın diye dizi yapıyorlar :))))))

Son düzenleme:
yavuz bingöl var biz orda yok :))) yavuz bingölün 10 yıldır oynadıgı diziler tutmuyor ama hala adama başrol veriyorlar ne diyelim böyle yapımcıya böyle oyuncu

trt bu milli manevi deger veren dizilere fazla taktı önce seklerdeki değerler sonra osmanlı şimdi ata sporu güreş :)))))) bakalım yeni milli manevi değerimiz tereteye göre ne olacak haa bide millet boşanmasın diye dizi yapıyorlar :))))))

ama iyi türkü söylüyor hakkını yememek lazım:)

ibo bile film çevirmiş bir zamanlar onun yanında yavuz süper artiz sayılır:)

15 saniyelik 6 tanıtım fragmanı yayınlamışlar, ilginç bir piar çalışmaları var. :)