Melek Baykal Dizi Setlerine Geri Dönüyor

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Habertürk'ün haberine göre Tiyatro ve dizi sanatçısı olan ve oynamış olduğu birçok dizide adından sıkça söz ettiren Melek Baykal yakın dostu ile beraber Nişantaşı City's'deydi. Bir televizyon kanalında sabah programı yapan başarılı oyuncu ​uzun bir süre mağazaları gezip alışveriş yaptı.

Objektiflerimize poz vermeyi ihmal etmeyen Melek Baykal yakın zamanda bir dizi projesi olduğunu dile getirirken Melek Hanımın makyajsız ve yorgun hali ise dikkatlerimizden kaçmadı.

melek baykal en iyisini yapmış, melek baykalın gündüz kuşağı proğramı berbattı... bu kadın komedilerde süper oynuyor .. ama gündüz kuşağı sunacak kapasitede değil.. yol yakınken vazgeçmesi çok iyi olur...

bu sezon boyunca programı devam eder.. cennet mahallesine benzer birşeyde oynarsa süper olur oradki rolüyle zaten herkes tarafındn bilindi.. mesela ben :D

bu sezon boyunca programı devam eder.. cennet mahallesine benzer birşeyde oynarsa süper olur oradki rolüyle zaten herkes tarafındn bilindi.. mesela ben :D

zaten bende onu diyorum... sonra akasya durağında oynadı ciddi bir kadını oynuyordu o rülü hiç kimse sevmedi.. hatta kendiside rolünü beğenmediği açin ayrılmıştı.. melek baykala oynak neşeli bir rol lazım..

zaten bende onu diyorum... sonra akasya durağında oynadı ciddi bir kadını oynuyordu o rülü hiç kimse sevmedi.. hatta kendiside rolünü beğenmediği açin ayrılmıştı.. melek baykala oynak neşeli bir rol lazım..

akasya durağının zaten ilk 15 bölümünde komedi niyetine bişey yoktu :D resmen dram... :D daha sonradan dramla komediyi götürmeye çalıştılar.. baktılar ratingler düşüyo hemen komediye çevrdiler.. sonra sırf sinan ve usman aganın dırıltıları... cıvık cıvık espriler filan.. öğğğ...

dönsün tekrar oyunculuğa en iyisi

akasya durağının zaten ilk 15 bölümünde komedi niyetine bişey yoktu :D resmen dram... :D daha sonradan dramla komediyi götürmeye çalıştılar.. baktılar ratingler düşüyo hemen komediye çevrdiler.. sonra sırf sinan ve usman aganın dırıltıları... cıvık cıvık espriler filan.. öğğğ...

benim zaten nefret ettiğim film türüdür.. akasya durağını ne başlarda sevmiştim nede sonlarda

sinan karakterini oynayan vatandaşın en kaliteli komedisi en son babalar duyardaki hallederiz kadir rolüydü.. daha sonra oynadığı bütün filmler cıvık..