FF Sorgu Odası - Hafta 1 - Sorgudaki İsim: OzaN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Bir bilgisayar mühendisi adayı olarak "kaç dil/program biliyorsun ?" sorusuyla sık sık karşılaşıyor musun ? karşılaştığında verdiğin cevap nedir ?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bir bilgisayar mühendisi adayı olarak "kaç dil/program biliyorsun ?" sorusuyla sık sık karşılaşıyor musun ? karşılaştığında verdiğin cevap nedir ?

Karşılaşmıyorum doğrusu. :) Programlama dili kastediliyorsa şu an 3 sayılıyor sanırım. C, PHP ve Javascript. Java'yı çok az bildiğimden saymıyorum. Bu dönem sonunda Java ve C++ da eklenecek bunlara. Yaza da C# öğrenirim belki. Fazlasına da gerek yok zaten şimdilik. :)

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Duygusuz ile nasıl tanıştınız ? Birbirinizi yüz yüze tanıyor musunuz ? Onunla nasıl temasa geçiyorsun ? E-mail,telefon, yüz yüze vs. Parayı hangi vasıtayla iletiyorsun ? Son yıllarda bu siteye hiç girmişliği var mı ? Sitenin ikinci admini olarak bir gün siteye davet etsek gelir mi, hatta sorgu odasına katılır mı?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Duygusuz ile nasıl tanıştınız ? Birbirinizi yüz yüze tanıyor musunuz ? Onunla nasıl temasa geçiyorsun ? E-mail,telefon, yüz yüze vs. Parayı hangi vasıtayla iletiyorsun ? Son yıllarda bu siteye hiç girmişliği var mı ? Sitenin ikinci admini olarak bir gün siteye davet etsek gelir mi, hatta sorgu odasına katılır mı?

İlkokul 1.sınıfta okulda tanıştım dolayısıyla yüz yüze tanıyoruz. Üç yolla da iletişime geçebiliyoruz. :) Para banka hesapları aracılığıyla iletilir. :) Yazın giriyordu. İnternete girmiyor hiç bir şey diyemem o yüzden...

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Laptopun açılırken şifre istiyor mu ? Yoksa direkt mi başlıyor ? :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
admin gördüğüm kadarıyla bu forumda pek emeği yok duygusuz un senin verdiğin emek ortada ama parayı onunla bölüşüyosun bence o haketmiyor sence hakediyor mu?

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Dün profilinde " Yarına bana çok iş var gibi :) " derken neyi kastetmiştin ? :)

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
En sevdiğin içecekler hangileridir ? Çay,kahve sevmediğini öğrendik, o zaman tercihin soğuk içeceklerden mi yana ?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
admin gördüğüm kadarıyla bu forumda pek emeği yok duygusuz un senin verdiğin emek ortada ama parayı onunla bölüşüyosun bence o haketmiyor sence hakediyor mu?
Ortada kazanılmış pek bir para yok zaten. Şu ana kadar hiç almadı sanırım. Eğer ciddi bir para kazansaydı haketmiyor derdim. :)

Dün profilinde " Yarına bana çok iş var gibi :) " derken neyi kastetmiştin ? :)

Perşembe günkü konuya bakmak gerektiği için. :)

En sevdiğin içecekler hangileridir ? Çay,kahve sevmediğini öğrendik, o zaman tercihin soğuk içeceklerden mi yana ?

Evet soğuk içecekleri daha çok severim genelde. Kola ve diğer gazlı içecekleri, meyve sularını severim.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Başkasına yazılan özel mesajları görebiliyor musun ? Bu tür mesajları okur musun ? Okursan neden ?

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Küçükken "Büyüyünce ne olacaksın ? " diye sorduklarında cevabın "Bilgisayar mühendisi" mi olurdu ? Yoksa başka hayallerin mi vardı ? İlköğretimde/lisede hangi mesleklere heves etmişsindir ya da kendini hangi işleri yaparken hayal etmişsindir ?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Küçükken "Büyüyünce ne olacaksın ? " diye sorduklarında cevabın "Bilgisayar mühendisi" mi olurdu ? Yoksa başka hayallerin mi vardı ? İlköğretimde/lisede hangi mesleklere heves etmişsindir ya da kendini hangi işleri yaparken hayal etmişsindir ?

İlkokuldayken öğretmen olmak isterdim ama lise 1'den beri tek hedefim bilgisayar mühendisliğiydi :)

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Ozan Alemto ile yapmış olduğunuz anlaşmanın detayları nelerdir ? Bu arada Frank Woods'dan hiç ses çıkmıyor gibi, sence banı kalkınca siteye dönecek mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...