Star Yalı Çapkını - Dizi Yorumları

Aynen yani bu görüntüyü vermesini geçtim. Dizi hakkında ve diğer karakterler hakkında böyle konuṣması son derece yersiz.
Kadın kendi karakterinin umurunda olduğunu söylüyor sence haklı değil mi? Banane Seyran'dan diyor, sonuçta ne senarist ne de yapımcı bu kadın. Muhabirin densizliği. Ben olsam o yanındakileri kovardım diziden.

Kadın kendi karakterinin umurunda olduğunu söylüyor sence haklı değil mi? Banane Seyran'dan diyor, sonuçta ne senarist ne de yapımcı bu kadın. Muhabirin densizliği. Ben olsam o yanındakileri kovardım diziden.

Onlara uyarırdım bir daha yapmazlar. Ama ifakat bunu daha önce de yaptı sanki. Yani ilk vukuat değil benim hatırladığım.

Ben ilk dediğini düşünüyorum.

Kimin konseri? Başka açıdan da gördüm bu videoyu ve yanındaki arkadaşları o konuştukça gülüyor :A:A

Bu arada videoya emoji atar mısın? :bhr:

Aynen yani bu görüntüyü vermesini geçtim. Dizi hakkında ve diğer karakterler hakkında böyle konuṣması son derece yersiz.
yakında kavga çıkan fanlar arasında Gülçin ablam son dk de ikon oldu :A :A :A :A @Angelica @Zeyno @Dosi @cookies @tekin @Aserat @offensive @Bully @RüzgarGülü @MasacRE