Fav10 Haftanın Üyeleri | 7 Ekim - 13 Ekim 2024

Son durum nasıl? Biraz toparlaya bildin mi?

Konuları ben açarken hep paylaşıldı ama yazın maalesef yokluğumda emanete sahip çıkmadılar eksiklik oldu :A
Ama pek önemi yok ki, 2024ü yıl bazında açacağım zaman hesap yaparsın. Aylıklarda eksiksiz açıldı diye umuyorum (Haziran açılmadıysa bir eksiklik olur).

Büyüsun tabi ya sana has konu has tarz olur :D
------

Evet emreemreu neredeyse konuları birleştirip ard arda yıllık açacaktı sen geldin kurtardin. :D

Belki bir ara göz atarım durumlara :A
Son durumum ilk durumumdan farksız @Dosi yaṣıyoruz acı kadim dostum oldu. :D

Birşey de içmedim ama burda ne demek istedin. Acı benim yoldaşım mi demek istedin reyiz :D

2024 her türlü acıyı gösterdi bana. En son c.tesi 3 kaburga kırdık. Hiç ayrılmaz benden acı. Psikolojik acı, kemik acısı, ameliyat acısı, komplikasyon sebebiyle çekilen acılar, aṣk veya ayrılık acısı. Ne ararsan var 2024te. :D

2024 her türlü acıyı gösterdi bana. En son c.tesi 3 kaburga kırdık. Hiç ayrılmaz benden acı. Psikolojik acı, kemik acısı, ameliyat acısı, komplikasyon sebebiyle çekilen acılar, aṣk veya ayrılık acısı. Ne ararsan var 2024te. :D
2025 senin yılın olur umarım. En az dert edecegin şey aşk acısı olsun boşver :D

Ekim ayı, ayın üyesi etkinliği yok mu? @Dosi
Yılın favorisini yapınca ara vermek durumunda kaldık.
Yöneticiler var diye sadece. Ondan dolayı olmadı felan yazmıştı:)
Tam olarak öyle değildi :A
Yöneticileri ve ceza alanları ayıklayınca aday fazla kalmadı demiştim
@Yakamoz-Asi ‘de olmayacağım deyince bir ay ara vermemin iyi olacağına karar verdim. Yorucu bir etkinliğimiz olmuştu.
Kasım ayında kemerleri bağlayın. Etkinliklere doyacağız :Z

Yılın favorisini yapınca ara vermek durumunda kaldık.

Tam olarak öyle değildi :A
Yöneticileri ve ceza alanları ayıklayınca aday fazla kalmadı demiştim
@Yakamoz-Asi ‘de olmayacağım deyince bir ay ara vermemin iyi olacağına karar verdim. Yorucu bir etkinliğimiz olmuştu.
Kasım ayında kemerleri bağlayın. Etkinliklere doyacağız :Z
Bize ekmek var mı? Etkinlik olsun tabi ya canlanıyor ortam şenleniyor :D

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Bize ekmek var mı? Etkinlik olsun tabi ya canlanıyor ortam şenleniyor :D
Bazılarını (sende dahil) yüzünü güldürecek bir etkinlik yolda. Detay vermeyeyim :A ne zaman sıra gelecek bilmem ama önce bi şarkıyı başlatalım. Belki aralık ayında :A

Bazılarını (sende dahil) yüzünü güldürecek bir etkinlik yolda. Detay vermeyeyim :A ne zaman sıra gelecek bilmem ama önce bi şarkıyı başlatalım. Belki aralık ayında :A
En güzel manken en güzel ünlü en iyi aktrist felan herhalde gözlerimiz bayram etsin yeteneklerimizi konusturalim :D

• Güldürdün
Bide üstüne bana laf atmıştınız, çocuğu rahat bırak en azından açıyor demiştiniz :A sonra hepten unutacağını anladığımda verileri not edip zaman aşımından sonra açmıştık :A
Benden önce Sherlock açardı, o da zamanla nerdeyse öyle yapıp sonra unutunca ben açtım sonra bana kaldı konular :A emreemreuya kalıcı kalsın istemiştim. Sadece aylıkları açacaktım ama yine iş bana kaldı :A
Günlük rutinde arada kaynayıp gidiyor. :A

• Güldürdün

Forum İstatistikleri

Konular
171,692
Üyeler
8,458
Son Üye
axorynp