15 Ekim 2024 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Bahar - 20. Bölüm | Show TV

• Bir Gece Masalı - 7. Bölüm | ATV

• MasterChef Türkiye 2024 | TV8

• Mehmed: Fetihler Sultanı - 19. Bölüm | TRT 1

• Gizli Bahçe - Yeni Dizi | NOW

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
10,253
Puanı
860
1715080621370-png.126775

1715080639948-png.126776

Sonuçlar çıktı.

Görünen o ki; BGM bir daha 6-7 reyting zor alır, sezona erken başlama avantajını kötüleşen senaryoyla hiç etti.
Her zaman diyorum; senaryo senaryo senaryo.

Bahar kendini seyiriciye affettirmiş gözüküyor, elbette tekrar 11-12 reyting alması düşük ihtimal ama 7--8 bandını koruması çok iyi, tebrikler.

Hercaideki mıymıntının dizisi olmamış, şu kıza başrol vermeyin.

• Beğendim
Reactions: Alemdar and 12.Adam
Gizli Bahçe'min son kısımları çok iyi ve ters köşe doluydu. Bu yüzden haftaya artacak inşallah. :bhr:

Mehmed Fetihler Sultanı 5.16'ya yükselerek AB'de 2. olmuş, tebrikler.

Bir Gece Masalı'nın senaryosu bozduğu için eskisi kadar yüksek alamıyor. Artık en fazla 6 alır gibi o da Total'de.

Bahar 8.21 reytinge yükselmiş, bölümün fragmanı iyiydi. Belliydi yani artacağı. Senaryo böyle devam ederse düşmez ve sezonu rahat tamamlar. Kesinlikle 3. Sezon'u olmamalı bu işin.

'Zevda goydum adını, durduramadım reyting düşüşünüüü' :F:F:F

Ulan tadı kaçtı denilen Bahar'a bile geçildiyse bu dizi, daha da yükselmez artık izleyenlere sabır diliyorum, umarım haftalıklarda Hudutsuz Sevda bunu geçer.

Bahar'a tebrikler kışın TOTAL'de 8'i görür.
Mehmed halen daha iyi gidiyor.
Gizli Bahçe ise tutmaz gibi geliyor, tekrar reytinglerine bakmam lazım.

• Güldürdün
Reactions: cookies and 12.Adam
Gizli Bahçe bana çok soğuk bir dizi gibi geldi. Ben de soğuk dizileri çok severim de bu senaryo yavaşlığı mı karakterlerin mıymıntı halleri mi anlam veremedim. Haftaya yükselme ihtimali var tabi ki ama ben devam etmem büyük ihtimalle.

Mehmed son 2 haftadır yükseliyor ama total reytingini başka kanalda almış olsaydı şimdiye kadar çoktan bitmişti. Beklenenin çok altında seyrettiğini düşünüyorum. En ufak düşüş sonu olabilir.

Bahar dizisini ise tebrik etmekten başka yapacak bir şeyimiz yok. Demet Evgar gibi sevdiğim bir oyuncunun zirveden düşmemesi mutlu ediyor beni.

• Beğendim
Reactions: Alemdar and 12.Adam