14 Ekim 2024 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kızıl Goncalar - 22. Bölüm | NOW

• MasterChef Türkiye 2024 | TV8

• Güzel Aşklar Diyarı - 4. Bölüm | Kanal D

• Karadut - 4. Bölüm | ATV

• İzlanda - Türkiye (UEFA Uluslar Ligi Grup Maçı) - CANLI | TV8

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
10,251
Puanı
860
1716220215310-png.127005

1716220240253-png.127006

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Kızıl Goncalar'ıma kocaman HELAL olsun. Milli maça rağmen yükselmiş! :Z:bhr: 8.20 reyting almış, haftaya daha da artar. :oley:

Güzel Aşklar Diyarı 2.66 reytinge düşmüş. AB'de durum daha da vahim, 0.89'a düşmüş. Dünkü bölüm en kötü bölümdü. Artık ben de internetten izlemeyi bıraktım dünkü bölümden sonra. 3-4 haftaya biter gibi en geç maalesef. Konu bir türlü o istenen seviyede anlatılamıyor maalesef.

Karadut Total'de 2.37'ye kadar düşmüş. AB daha vakim zaten. Bu dizi de 3-4 haftaya biter gibi en geç maalesef.

Kızıl Goncalar
Güzel Aşklar Diyarı
Karadut
GZ6cjsOXsAAUUP7
GZ6ckCnXcAA4Qg5
GZ6ckabXMAArWBh

İzlanda-Türkiye
Total | (1) | 11,72
AB | (1) | 15,45
ABC1 | (1) | 15,20

Masterchef Türkiye
Total | (3) | 3,98 (maç öncesi) / (14) | 2,07 (maç sonrası)
AB | (4) | 3,60 (maç öncesi) / (8) | 2,33 (maç sonrası)
ABC1 | (4) | 4,42 (maç öncesi) / (10) | 2,39 (maç sonrası)

Kaynak: TİAK

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Kızıl Goncalar yine hakkını vermiş reytinglerde. Zirvede bitecek bir iş olacak anlaşılan. Tabi son anda 3.sezonu yapalım gafletine düşmezlerse

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Uzak Şehir (eski adıyla Albora'nın Sert Kışı) bu güne gelmeli aksiyon eksikliği var.

Nasıl @Aserat Deha'nın pazartesi bir erkek işi olarak yayınlanmalı diyorsa ben de Uzak Şehir'in bu günde yayınlanması tarafındayım.

Salı günü o dizi tutmaz ama GAD Salı günü denenebilir.

Kızıl Goncalar'da düşüş yaşamış olsaydı diğer dizilerin bahanesi olurdu ancak bu düşüşler final getirir.

Yok maç vardı ondan :A
Diziden patlama beklemiyorum. Totali en az 2.5 sabitlese fena olmaz. Yeni iddialı dizi geliyor. İşi zor ama imkansız değil. Kanal D dizisinden daha iyi durumda :A
İyi bari beni uğursuz olarak görmemene sevindim :A

Evet maç vardı haftaya yükseliş olur inşallah :A Sonuna kadar dizimizi savunacağız :A

Bahar dizisi başlayana kadar tamamlarım son bölümü :A

• Güldürdün
İyi bari beni uğursuz olarak görmemene sevindim :A

Evet maç vardı haftaya yükseliş olur inşallah :A Sonuna kadar dizimizi savunacağız :A

Bahar dizisi başlayana kadar tamamlarım son bölümü :A
iş Bilgisayarım okuldaydı (sadece YouTube olarak kullanabiliyorum), evdede maç için kumanda alındı. Son kısımları izlemedim. Bende eve gidince kalanını tamamlarım :A

Şimdi baktımda daha 40 dakika varmış izlemediğim. İyi. İzlenecek bir şeyler var :Z

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Bully
iş Bilgisayarım okuldaydı (sadece YouTube olarak kullanabiliyorum), evdede maç için kumanda alındı. Son kısımları izlemedim. Bende eve gidince kalanını tamamlarım :A

Şimdi baktımda daha 40 dakika varmış izlemediğim. İyi. İzlenecek bir şeyler var :Z
Sadece Youtube olarak kullanabilmen de gayet yeterli :A Ben de öğle molamda Youtube dahil tüm dijital platformlara bakabiliyorum :A Tabii üye olduklarıma :A

Aynen eve gidince keyif yaparsın güzelce :Z Sen benden önce bitirirsin o zaman :A Etkili sahneler olursa yorumlaşırız :A

• Güldürdün