6 Ekim 2024 Pazar Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Teşkilat - 114. Bölüm | TRT 1

• Deha - 3. Bölüm | Show TV

• MasterChef Türkiye 2024 | TV8

• Kirli Sepeti - 36. Bölüm | NOW

• Kim Milyoner Olmak İster - 1113. Bölüm | ATV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Teskilat dün ki bölüm gercekten cok iyiydi, cok emek verildigi belli oluyordu ve aksiyonu da boldu. Kendine bagladi resmen bölüm. Devami dilegiyle :Z

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Hobbit and ahmetbey
Deha-Teşkilat yarışı daha çok su kaldıracak gibi duruyor, zamanla göreceğiz...

Now'ın Yabani ve Kirli Sepeti'ne gösterdiği engin sabrın ne zaman biteceğini merakla bekliyoruz...

Bu arada kitle farklı, sebepler farklı, bütçeler farklı ama Kötü Kan bitiyorsa, Kirli Sepeti'nin ömrü daha da uzun olmaz.

NOW siparişlere devam ediyor. Şu an yeri garanti olan Kızıl Goncalar ve Leyla. Hudutsuz Sevda yerini garantilemesi için 5+ alması lazım. O da imkansız değil bu bölüm ya da gelecek bölümden itibaren gelir.

Ama Kirli Sepeti ya biraz daha dayanacak 4 reytinge çıkıp yoluna devam edecek. Ya da böyle 5-6 bölüm daha devam ederse, yeni yılı göremez.

Bu arada kitle farklı, sebepler farklı, bütçeler farklı ama Kötü Kan bitiyorsa, Kirli Sepeti'nin ömrü daha da uzun olmaz.

NOW siparişlere devam ediyor. Şu an yeri garanti olan Kızıl Goncalar ve Leyla. Hudutsuz Sevda yerini garantilemesi için 5+ alması lazım. O da imkansız değil bu bölüm ya da gelecek bölümden itibaren gelir.

Ama Kirli Sepeti ya biraz daha dayanacak 4 reytinge çıkıp yoluna devam edecek. Ya da böyle 5-6 bölüm daha devam ederse, yeni yılı göremez.
Kirli sepeti diziye Angelina Jolie gelse bile 4 reytingi göremez maalesef
------

Dün Kirli sepeti aşırı sıkıcıydı onun yerine Güzel aşklar diyarının tekrarını izledim gerilim vardı en azından :A
Dehanın senaryosu da bana zayıf geliyor bakalım

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Kirli Sepeti'nin reytingleri bağımsız olarak değerlendirildiğinde kötü denebilecek bir çizgide ama Deha ve Teşkilat'ın çok büyük bir izleyici kitlesini topladığı, ortalama 3-4 reyting kitlesi olan Masterchef'in de olduğu günde istikrarını sürdürmeye devam etmesi çok iyi. Gönül ister ki bu güzel bölümler hak ettiği sonuçları alsın ama bu kadarına da şükür diyelim. Ayrıca kanalın koyacağı herhangi bir yeni dizinin böyle bir ortamda başarılı olabilmesi çok zor ki Kirli Sepeti tutmadan önce de kanalda aynı gün elli tane dizi başlayıp bitmişti.

Deha şimdiden düşüş modunu açmış. Damla Serim'den iyi senaryo bekleyenler sezon boyunca hayal kırıklığına uğrayıp yavaş yavaş diziden uzaklaşacak gibi. :A

• Beğendim
Reactions: Hobbit and 12.Adam
Kirli Sepeti'nin reytingleri bağımsız olarak değerlendirildiğinde kötü denebilecek bir çizgide ama Deha ve Teşkilat'ın çok büyük bir izleyici kitlesini topladığı, ortalama 3-4 reyting kitlesi olan Masterchef'in de olduğu günde istikrarını sürdürmeye devam etmesi çok iyi. Gönül ister ki bu güzel bölümler hak ettiği sonuçları alsın ama bu kadarına da şükür diyelim. Ayrıca kanalın koyacağı herhangi bir yeni dizinin böyle bir ortamda başarılı olabilmesi çok zor ki Kirli Sepeti tutmadan önce de kanalda aynı gün elli tane dizi başlayıp bitmişti.

Deha şimdiden düşüş modunu açmış. Damla Serim'den iyi senaryo bekleyenler sezon boyunca hayal kırıklığına uğrayıp yavaş yavaş diziden uzaklaşacak gibi. :A
Haftanın kritiği nerede kaldı diye bekliyordum.Teşekkür ederim. :A

• Güldürdün
Reactions: Hobbit
Deha'nın ilk bölümünün meraktan izlendiği belli olmuş oldu. Koskoca Araş Bulut İynemli'yi ekrana döndürmüşken Ay Yapım Arı Aksiyon yapmalıydı. Bu oranlarını korur ama ABC1 grubunu da Teşkilat'a kaptıracağı kesin.

Tolga Sarıtaş Teskilat'ı resmen yaşıyor adam, hakkını veriyor. Dünkü bölümü bol aksiyonluydu zaten. Böyle giderse yeni sezonu garantiler.

Kirli Sepeti ise zor direniyor, Kötü Kan'ın fişini çeken kanal bakalım buna tolerans gösterecekmi

Kirli Sepeti'nin reytingleri bağımsız olarak değerlendirildiğinde kötü denebilecek bir çizgide ama Deha ve Teşkilat'ın çok büyük bir izleyici kitlesini topladığı, ortalama 3-4 reyting kitlesi olan Masterchef'in de olduğu günde istikrarını sürdürmeye devam etmesi çok iyi.
Ne istikrarı tam olarak, totalde 3 reyting almayı (ab'de 2 reyting bile alamamayı) sürdürmesi mi? Koruduğu 3 reyting iyi bir reyting mi? (b)
Masterchef'in olmadığı gün mü var ayrıca?

Biraz objektif mi olsak artık ? Zamanında gün birincisi izlediğim dizi 5 reyting alıyor diye sevindiğim için laf edilmişti. Şimdi 3 reyting istıkrar ilan edilen bir reyting olmuş.

• Aynen
Reactions: Hobbit
Kirli Sepeti'm AB ve ABC1'de reytinglerini artırsa da yetersiz maalesef. Ama haftaya ki tanıtım dizideki en sevilen çift olan Yavuz-Hayriye'li olduğu için çok iyi. Bu sefer Total'de 4'e yakın oranlar alacaktır inşallah.

Deha'nın senaristi başka biri olsaydı eminim en az 9-10 reyting alırdı. 7.45'e düşmüş, durumu tabii ki de yine de iyi ama beklenti çok büyüktü bu dizi için. Ayrıca yine karşısında rakip olarak erkek işi Teşkilat var. O yüzden de tam beklenen atağı yapamıyor biraz.

Teşkilat 7.18'e kadar yükselmiş, büyük tebrikler. Bölüm çok beğenilmiş, haftaya daha da artarsa şaşırmamak gerek.

• Beğendim
Reactions: Hobbit and Dosi
Teşkilat’a tebrikler. Bir önceki bölüme bakmıştım. Tolga Sarıtaş diziye çok yakışıyor. Çok doğru seçim. Diğer sezonda devam ederse şaşırmam.

Deha’yı biraz izledim ve çok uzun gereksiz sahneler var (ilk kısmından bahsediyorum). Henüz son bölümü tam izlemediğim için yorum yapamam ama eğer temposunu arttırmazlarsa bu oranların üzerine çıkamayacaktır.

Kirli Sepetini keyifle izliyorum. Umarım uzun süreli devam eder. Olaylar yavaş yavaş çözülmeye başladı. Belki yeni yılı göremeyecektir.

Ne istikrarı tam olarak, totalde 3 reyting almayı (ab'de 2 reyting bile alamamayı) sürdürmesi mi? Koruduğu 3 reyting iyi bir reyting mi? (b)
Masterchef'in olmadığı gün mü var ayrıca?
Reytingini haftadan haftaya koruyabilmesi istikrar demek yanlış bir şey söylediğimi sanmıyorum. Evet yüksek reyting almıyor ama daha aşağısına da düşmüyor. :) Yeni dizi koyup daha iyisini alacağı garanti değil o yüzden Yabani de Kirli Sepeti de kanalı ilk 10'da tuttuğu için bir süre daha devam eder (kimse hazirana kadar sürer demiyor zaten).
------

Biraz objektif mi olsak artık ? Zamanında gün birincisi izlediğim dizi 5 reyting alıyor diye sevindiğim için laf edilmişti. Şimdi 3 reyting istıkrar ilan edilen bir reyting olmuş.
Keşke alıntı yapsaydın. :) O zamanki perşembeyle şu anki pazarı reyting açısından bir tutuyorsan da yorumum yok. Ayrıca 2-3 reyting alan diziyle 7-8 reyting alan dizinin istikrarı aynı değildir ama sonuçta ikisi de farklı ölçeklerde istikrarlı olarak görülebilir.

Son düzenleme:
Deha biraz daha çuvallarlar ise çoğu izleyiciyi kaybedecek. İmre bir an önce gelmeli.
çok gereksiz boş karakter var dizide devran ve iskender götürüyor diziyi devranın nişanlısı dün ki bölümde 2 sahnesi vardı bu mu esas kız devran babasını hiç tanımıyormuş herşeyi hesaplayan devran çöktüğü paranın Mafya parası olduğunu bile bile evine aldı 5$ bahşiş göndermese karga iskenderi bitirecekti gibi gibi çok çuvallama söz konusu tüm kapılar kapalıyken kız nasıl gitti babayı vurdu ben orayıda anlamadım ya hoş

Keşke alıntı yapsaydın. :) O zamanki
perşembeyle şu anki pazarı reyting açısından bir tutuyorsan da yorumum yok. Ayrıca 2-3 reyting alan diziyle 7-8 reyting alan dizinin istikrarı aynı değildir ama sonuçta ikisi de farklı ölçeklerde istikrarlı olarak görülebilir.

Biliyor musun sen bu forum için bir sürü aktivite yapan bir üyesin, çok da sevdiğim, takdir ettiğim bir üyesin, başarılı bir üye ve başarıların devamını diliyorum. Ama reyting konusunda bana göre çifte standart yorumlar yapıyorsun :) İzlediğin diziler ve izlemediğin diziler arasında.

En basiti perşembe ile pazarı neden karşılaştırmayayım ? Kirli Sepeti karşısında 2 kült dizi + Masterchef vardı geçen sezonda Hudutsuz karşısında ondan önceki sezondan kalan tutmuş bir iş, yaz aylarının izlenen bir dizisi vardı + Masterchef'de vardı. Pazar akşamları da Perşembe akşamları da dizi tutturmak kolay. İzleyici bu 2 günü seviyor. Kitleler farklı olsa bile.

Ama bak mesela senin reyting yorumlarından bahsediyorum onun dışında eleştirelecek 0 yanın var, orada bence objektif yorumlar yapmıyorsun. Ve bu yeni bir şey de değil. Mesela atıyorum ben de Hudutsuz'un 8-9 alması isterdim ama olmayınca olmuyor :)

Deha biraz daha çuvallarlar ise çoğu izleyiciyi kaybedecek. İmre bir an önce gelmeli.
çok gereksiz boş karakter var dizide devran ve iskender götürüyor diziyi devranın nişanlısı dün ki bölümde 2 sahnesi vardı bu mu esas kız devran babasını hiç tanımıyormuş herşeyi hesaplayan devran çöktüğü paranın Mafya parası olduğunu bile bile evine aldı 5$ bahşiş göndermese karga iskenderi bitirecekti gibi gibi çok çuvallama söz konusu tüm kapılar kapalıyken kız nasıl gitti babayı vurdu ben orayıda anlamadım ya hoş
devran dahil ailede öyle çok zeki karakter yok. matametik dehasıysan gir borsaya hisseler üzerinden yasal para kazan. bunu gerçek hatta yapıp 30 milyar dolar servet yapan matematikçi var. dizide tanıtıldığı gibi çok zeki karakter yok hepsi sadece kurnazım diye gezen insanlar.

Forum İstatistikleri

Konular
171,594
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove