Yanlış Bilinen Yorumların Gerçek Sahipleri

Bu şarkıyı Yıldız Tilbe sanarak mı Dinlemiştiniz?

• Yıldız Tilbe sanıyordum

Oy: 0 0.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Yılın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
110,791
Puanı
1,060
Nisa, yıllar önce “Ayda Hüzün” şarkısını seslendirdiğinde bir çok yerde Yıldız Tilbe sanılıp öyle paylaşımlar yapılmıştı. Youtube’da bununla ilgili bir sürü videolar yapıldı. Son zamanlarda yine aynı şarkı gündeme geldi.

Zamanında Haluk Levent’in programına katılan Yıldız Tilbe durumu böyle açıklamıştı:

2 ay önce yeniden yayınlanan şarkı 5 milyon dinlemeye ulaştı.

12 sene önce Nisa’nın bu konu ile ilgili yorumu:

Peki buna benzer sonradan öğrendiğiniz şarkılar mevcut mu?

@Bully seni buraya alalım :A
Geçen bahsettiğim buydu, bunu duyduktan sonra ara sıra mırıldanıp duruyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Bully and 12.Adam
@Dosi Kız bu sanki yıldız tilbe söylüyor gibi görmesem yıldız tilbe derdim 😱
------

Açılıyor bende şuan dinliyorum :D
İlk kez dinlediysen o seçeneğinde seç :A ben ilk kez dinlemedim ama bi 10 gün olmuştur :A
Bu şarkıda cidden çok benziyor. Yıllardır o sanıp dinleyenler varmış,

• Güldürdün
Reactions: Angelica
İlk kez dinlediysen o seçeneğinde seç :A ben ilk kez dinlemedim ama bi 10 gün olmuştur :A
Bu şarkıda cidden çok benziyor. Yıllardır o sanıp dinleyenler varmış,

Evet ilk kez dinliyorum sanki Yıldız Tilbe dinliyor gibiyim :A ama şarkıya bayıldımmm

• Beğendim
Reactions: Dosi
@Bully seni buraya alalım :A
Geçen bahsettiğim buydu, bunu duyduktan sonra ara sıra mırıldanıp duruyorum :A
Sürpriz konu buydu demek :A

Nisa diye bir şarkıcının varlığını ilk kez duyuyorum. Cidden yorumu Yıldız'a aşırı benziyor 😱

Acaba gündem olmak için Yıldız'a benzemeye mi çalışıyor yoksa gerçekten benziyor mu bunu düşünmek gerek :A

Sürpriz konu buydu demek :A

Nisa diye bir şarkıcının varlığını ilk kez duyuyorum. Cidden yorumu Yıldız'a aşırı benziyor 😱

Acaba gündem olmak için Yıldız'a benzemeye mi çalışıyor yoksa gerçekten benziyor mu bunu düşünmek gerek :A
Yalnız bu en az 12 sene öncesi :A
Bir Kaç şarkı daha var.
Yalnız son videoda talihsiz konuşmuş. Onun kalemi benimde yorumum var demiş. Kendisini üstün görmüş gibi :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Yalnız bu en az 12 sene öncesi :A
Bir Kaç şarkı daha var.
Yalnız son videoda talihsiz konuşmuş. Onun kalemi benimde yorumum var demiş. Kendisini üstün görmüş gibi :A
Benziyor o zaman yapacak bir şey yok Allah'in işi :A Sayende öğrenmiş olduk bu inanılmaz benzerliği :A

Aynen havalara girmiş hadsiz, benim yorumum Yıldız'dan daha iyi demeye getirmiş :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi