Fav10 Haftanın Üyeleri | 16 Eylül - 22 Eylül 2024

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Yılın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
110,573
Puanı
1,060

Haftanın En Çok Konu Açanları​

Haftanın En Çok Mesaj Yazanları​

Haftanın En Çok Hit Kazananları​

@RüzgarGülü sanırım bu gidişle haftalık mesajlarda binlere doğru tırmanacaksın kutlarım:D
mesajlarda genel bir yükseliş var geçen haftayla bu haftanın ilk 30 üyesinin mesaj ortalamasına bakılırsa geçen haftaya göre sanırım mesaj ortalaması bayağı yükselmiş

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
@RüzgarGülü sanırım bu gidişle haftalık mesajlarda binlere doğru tırmanacaksın kutlarım:D
mesajlarda genel bir yükseliş var geçen haftayla bu haftanın ilk 30 üyesinin mesaj ortalamasına bakılırsa geçen haftaya göre sanırım mesaj ortalaması bayağı yükselmiş
Teşekürler :D

Binler olmaz ya haftalık su ortamda zor. Etkileşim yok forumda o kadar üye yok çok eskiden birkaç kisi yapardı onu :)
------

Hacı bu kadar çok mu kapışmak istiyorsun 😂 Aşağı yukarı 26 Eylül gibi evet :)
Yok kapışmak değil iddialı insanları severim. Su an seni tetikliyorum direk enlere etki etmiş oluyorum ne güzel işte :D

• Güldürdün
Reactions: tekin

Binler olmaz ya haftalık su ortamda zor. Etkileşim yok forumda o kadar üye yok çok eskiden birkaç kisi yapardı onu :)
------

Yok kapışmak değil iddialı insanları severim. Su an seni tetikliyorum direk enlere etki etmiş oluyorum ne güzel işte :D
Güzel güzel Perşembe akşamı itibariyle Hudutsuz'la beraber tam forumdayım 😂

• Beğendim

------

ortam olursa binlerde olur ama dediğin gibi forumdaki şu ıssızlıkta mesaj yazmakta zor :D
kendi sesim yankı yapıyor :A

• Güldürdün