16+ Mutlu Pazarlar Geç Uyanarak Başlar :)

Pazar gününe nasıl uyanmak istersiniz?

• Alarm ile

Oy: 1 6.3%
  • Yatakta kahvaltı ile

Oy: 0 0.0%
  • Öpülerek

Oy: 3 18.8%
  • Sarılarak

Oy: 0 0.0%
  • Yataktan çıkmayarak

Oy: 5 31.3%
  • Güneşi yatakta karşılayarak

Oy: 5 31.3%
  • Diğer...

Oy: 2 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    16
Şurada bir şeyler karalamıştım editledim.
Bu güzel konunun havası bozulmasın. Bir gün anlatırım inşallah.

Evet çok şükür yaz ayından bu yana huzur var
Tamam beklerim bir ara. (Hiç anlatmaz böyle diyen :D)

Ahh ahh yazdan beridir benimde uyku düzenim yok. Uykum gelince uyuyorum. Bazen uyumamak için enerji içeceği ve soğuk kahve karıştırıp içtiğim oluyor yanına parol. Baş ağrısı alması için. Bu sayede daha uyanık kalıyorum ama bir anda sızıp kalıyorum ondan sonra. Bu aralar hvaba serinledi uyku duzenim daha iyi :D
------

resim dikkatimi çekti hanı şu japon şeyleri vardı neyse ya ,:D
daha çok nasıl uyandırılacağım değilde nasıl uyandırmadan bir köşesine ilişirim diye bir düşünce sardı beni :(
Resmi yapay zeka ile yaptım. Metni yazıyorsun kendisi resim yapıyor birkaç tane seçiyorsun indiriyorsun :D
Neyin köşesine ilisirim yatağın mi sanki 3 kişiyle uyuyormuşsun gibi :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi and tekin
Tamam beklerim bir ara. (Hiç anlatmaz böyle diyen :D)

Ahh ahh yazdan beridir benimde uyku düzenim yok. Uykum gelince uyuyorum. Bazen uyumamak için enerji içeceği ve soğuk kahve karıştırıp içtiğim oluyor yanına parol. Baş ağrısı alması için. Bu sayede daha uyanık kalıyorum ama bir anda sızıp kalıyorum ondan sonra. Bu aralar hvaba serinledi uyku duzenim daha iyi :D
------

Resmi yapay zeka ile yaptım. Metni yazıyorsun kendisi resim yapıyor birkaç tane seçiyorsun indiriyorsun :D
Neyin köşesine ilisirim yatağın mi sanki 3 kişiyle uyuyormuşsun gibi :F
yapay zeka biraz daha geliştirilmeli bence o resme kendinide monte etmeyi başardığın zaman olmuş demektir:A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Uyuyan erkek resmi çekici değil bana göre ondan böyle yaptım :D

Başka konularda başka resim denerim yapay zeka tarafından :D
birde bana göre demez mi ? :A sadece sana değil hiçbir erkek orda uyuyan erkek resmi koymaz:D ne işim olur orda bir başka benle? ordaki karşı cinsten olmalıki yorumun bağlanmasın :F

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
birde bana göre demez mi ? :A sadece sana değil hiçbir erkek orda uyuyan erkek resmi koymaz:D ne işim olur orda bir başka benle? ordaki karşı cinsten olmalıki yorumun bağlanmasın :F
Hahah doğru katılıyorum ama mesela @serhatt uyuyan kadın mı istersin resimde erkek mi?

Yeni konularda yeni resimler denerim ya ama bu tür konular için ilham lazım :D
------

Screenshot_2024-09-22-14-36-17-38_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and tekin
Tatilde iyiydi ama bak.. Alarmı kapadım, aslında gene 7 de uyandım ama dedim Erinç.. Sieee et zıbar iş yokkk olmmm

İşte o mutluluk kayda değer.

Bu aralar akşam uyanıyorum bazen Banka mesaj atıyor akşam kredisi felan filan yeni moda herhalde. Aklıma zdn geliyorsun banka felan muhabbeti olunca :F

İş bankası başlamış..
Çay saati gibi, mesaj atıyor 🤣🤣🤣🤣
Aynen o zaten. Nerden geliyor bolluk sanki bedava dağıtıyorlar. Bır banka da 3 4 gün aradı sürekli kapattım vazgeçti sonra g ile başlayan :F

İşte bunlar mutlu pazarı mutsuz yapanlar :D

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch