Nostalji Köşesi ☎️📻🪁💌

bu tarihi not edeyim ( 22.09.2024) daha 17 yaşındayım henüz, foruma yeni yeni alışmaya çalışıyorum dün @Dosi ve @Bully ile kavğa ettim, @RüzgarGülü beni azarladı , @☾☆HollyDemon666 ile de çok pis kapıştık:D
bu mesajıma on yıl sonra dönerim bakalım neler değişmiş, hem kendimle ilgili nostalji yapmış olurum:D neyse uykuda tutmadı pazar pazar en iyisi dizi izleyeyim bari :A
Yine sen 17 yaşında yine aynı huyda olursun. Bi yaklaşık 10 sene öncede böyleydin çünkü :A

Cedric 7 sinde mi bilmem hatırlamıyorum 8 di ama herhalde. Senin 8 olma ihtimalin yok en çok 24 diyorum yok diyorlar 30 :F
dedim ya bakıyorlar oturaklı ağırbaşlı ciddi ciddi yorum yapıyorum devamlı güncel haberleri didikliyorum siyasettten sosyolojiden falan bahsediyorum haliyle beni büyük sanıyorlar:A oysa ben tiz olğunlaşmış biriyim mesajlarımdaki olğunluk onları şaşırttırıyor :F

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
dedim ya bakıyorlar oturaklı ağırbaşlı ciddi ciddi yorum yapıyorum devamlı güncel haberleri didikliyorum siyasettten sosyolojiden falan bahsediyorum haliyle beni büyük sanıyorlar:A oysa ben tiz olğunlaşmış biriyim mesajlarımdaki olğunluk onları şaşırttırıyor :F
2 kere alıntı ettim görmezden geldin. Bu son 3. Hak :A bu kez kaç.
Bence sen 2025’te 33 olacaksın :A

Direk söyle ben buyum de kurtul en iyisi yoksa biktiririm seni ben her konuda yaşın değişir bir çocuk bir moruk yaparım :F
2 kere alıntı ettim görmezden geldin. Bu son 3. Hak :A bu kez kaç.
Bence sen 2025’te 33 olacaksın :A
Direk ayını da yaz bari :D