Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz? 💃🏻

Geçmiş olsun.
Benimde grip yine nüksetti gibi. Boğaz ağrısı ile uyandım. Yarına izinliyim ve yaz havası olacak, böyle bir günde eve hapis olmam inşallah :A
Bugünde mesai var. Kötü zamanlama :A

Hep böyle zamanlara denk geliyor zaten. :T: dirsegimde iltihap olmus sebebi bilinmiyor, önlem amacli antibiyotik yazildi. O da yorgunluk yapiyor, uyku getiriyor. :D

• Üzücü
Reactions: Dosi
Sagligimiza dikkat edelim dostlarim, gerisi bu dünyada hikaye @Dosi
Eskiye oranla kendime daha iyi bakıyorum. Önceliğim kendim. Fiziki olarak elimizden pek bir şey gelmez bir sıkıntı olunca ama mental olarak iyi olmak kendi elimizde.
Misal beni yıpratacak durumlardan uzak duruyorum ve yoran insanlardan da aynı şekilde. İşten eve gidince en az 1 saatimi kendime harcıyorum.
Haftanın 1 günü full dinlenmeye vakit ayırmaya çalışıyorum. Kendimi ödüllendirdiğim çok zamanlarım var :A

• Harika
Reactions: Yakamoz-Asi
Eskiye oranla kendime daha iyi bakıyorum. Önceliğim kendim. Fiziki olarak elimizden pek bir şey gelmez bir sıkıntı olunca ama mental olarak iyi olmak kendi elimizde.
Misal beni yıpratacak durumlardan uzak duruyorum ve yoran insanlardan da aynı şekilde. İşten eve gidince en az 1 saatimi kendime harcıyorum.
Haftanın 1 günü full dinlenmeye vakit ayırmaya çalışıyorum. Kendimi ödüllendirdiğim çok zamanlarım var :A

Örnek almam gerek seni bu konuda, gercekten. Özellikle "beni yipratacak durumlardan uzak durma" gibi. Kendime vakit ayirma konusunda da. Bu dirsek olayi gecsin, spor salonuna yazilacagim zaten. Haftanin birkac günü kendim icin spor yapmam gerek.

• Harika
Reactions: Dosi
Örnek almam gerek seni bu konuda, gercekten. Özellikle "beni yipratacak durumlardan uzak durma" gibi. Kendime vakit ayirma konusunda da. Bu dirsek olayi gecsin, spor salonuna yazilacagim zaten. Haftanin birkac günü kendim icin spor yapmam gerek.
İnşallah. Öyle yaptığımdan beri kendimi iyi hissediyorum.
Bende aldım yıllık spor kartı. Fırsat buldukça duruma göre onuda yaparız :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi