2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Bully

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Daha beterini gördük. Şu kutlama konumdaki cevap sayısına bak :A (4 ayda 5000 mesaj yazmışım 😱 bir sürü etkinlik yürütüyordum o dönem normal :A )
Ekli dosyayı görüntüle 129260
@Bully @12.Adam @RüzgarGülü
1700 olmamış yakışmadı şimdi. :A
Masallah :bhr:
@Bully bey yetisemez bu rekora :A
Ya yetişirse ( tam yetişecekken dosya kapatıldı) :A
Bi zahmet yetişmesin :A yeni bir favori üyelik konusu gelecek biz daha bunu konuşuyoruz :A 500ü alsın artık kepenkleri kapatalım :A
Belediye mühür vuracak. :A
Reaksiyon delisi ettin adami ama bu konuyla :A @Bully
Benim de katkımı gözardı etme.Bu lakabın sahibi benim. :A
Plan eksik olmaz sende :D
Bizden birkaç adım önde gider. :A

Daha beterini gördük. Şu kutlama konumdaki cevap sayısına bak :A (4 ayda 5000 mesaj yazmışım 😱 bir sürü etkinlik yürütüyordum o dönem normal :A )
Ekli dosyayı görüntüle 129260
@Bully @12.Adam @RüzgarGülü
Ooo maşallah biz 3’te 1’i bile olamamışız bu konunun :A
------

Bana kazandırdı ama borcum olsun, bir gün onada bir konu teslim edeceğim, biz onun konusuna reaksiyon bırakacağız. Var aklımda bir şeyler :A
Ben konuyu karşılık beklediğim için coşturmadım ama beni düşünmen çok güzel tabii :bhr: Heyecanla bekliyorum sürprizi :Z
------

Dosyayi ancak @Dosi kapatir net yani :D
Reaksiyon delisi misin sende vay arkadas :A
------

Gelebiliyorsan gel :A @Dosi
Benlik bir durum yok @Dosi nin çenesi iyice düşer artık :A

Wowwww o ne öyle yememiş içmemiş uyumamış yazmış diyecekler. Tebrikler :F
o konuya 33 üye yorum yazmış ve mesajların 700 küsürü bana aitmiş :F hepsi ile yazışınca normal :A
Dosyayi ancak @Dosi kapatir net yani :D
Reaksiyon delisi misin sende vay arkadas :A
------

Gelebiliyorsan gel :A @Dosi
@12.Adam eskiden Ahmetbayram ve @Angelica gibi sürekli her mesaja reaksiyon bırakırdı :A
Bully gaza gelsede yetişemez :A bu sadece kutlama konusu, katıldığım bir kaç programın mesaj sayısı ile gelirim bu kez baygınlık geçirir :A
Ooo maşallah biz 3’te 1’i bile olamamışız bu konunun :A
------

Ben konuyu karşılık beklediğim için coşturmadım ama beni düşünmen çok güzel tabii :bhr: Heyecanla bekliyorum sürprizi :Z
------

Benlik bir durum yok @Dosi nin çenesi iyice düşer artık :A
Senle o dönem bir kaç sene iletişim olmamıştı ve bu konuda sade bir tebrik yazmıştın, kısa bir dönem sonra ben yönetici oldum ve bana tüm etkinlikleri kitleyip kaçmıştın :A

o konuya 33 üye yorum yazmış ve mesajların 700 küsürü bana aitmiş :F hepsi ile yazışınca normal :A

@12.Adam eskiden Ahmetbayram ve @Angelica gibi sürekli her mesaja reaksiyon bırakırdı :A
Bully gaza gelsede yetişemez :A bu sadece kutlama konusu, katıldığım bir kaç programın mesaj sayısı ile gelirim bu kez baygınlık geçirir :A

Senle o dönem bir kaç sene iletişim olmamıştı ve bu konuda sade bir tebrik yazmıştın, kısa bir dönem sonra ben yönetici oldum ve bana tüm etkinlikleri kitleyip kaçmıştın :A
Angelica niye karıştı konuya şuan :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Var Mısın Yok Musun’da Diss Savaşlarında falan coşturuyormuşsunuz evet bakalım hırs yapacak mıyım :A

Sade bir tebrik yazmam gayet normal o dönemki şartlar gereği :A

Ben admin olmasam seni yönetici yapacakları yoktu :A

Aa kitleyip mi kaçmıştım tüh üzüldüm kötü olmuş ya :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Var Mısın Yok Musun’da Diss Savaşlarında falan coşturuyormuşsunuz evet bakalım hırs yapacak mıyım :A

Yok başka bir konu :A sadece ben odaklı olan. Diss savaşları bir yarışma konsepti onu saymıyorum.

Bak sen, yönetici olmamı kendine bağladı :A neyse eski defterleri deşmeyelim, daha önceleri başvuru yapmamıştım. Yaptığım an girdik ve 2 ayda yeşil görünümlü mavi olmuştum (yokluğunda:A) şimdide Millet beni admin sanıyor (öyleyimde çaktırmıyoruz) :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
@12.Adam ile eski zamanlarımızı yazdım işte. Konu reaksiyona geldi, siz bırakmayı seviyordunuz, 12.Adam tek değildi demek istedim :A
Benden önce teyzoş vardı demek o da ifade bırakıp yazmaz mıydı?Çekingenliğini nasıl atlattı ? :A
Sen yine dizilere dalmissin burayi tam takip edemiyorsun sanirim. :A
Ahahaahhahahahah köşeye bıraktı. :A

Oooo mosi , billy ağır konuştu , bu lafın altında kalmazsın , yastığında altında belki. :A