Teşkilat - Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı | TRT 1

İkinci tanıtım güzel olmuş.

İzleyebiliriz sanki? Sen Teşkilat'a oy verdin hep En Favori Dizi'de ben Tolga geldi diye göz atabilirim.
İlk sezonu izlemiştim.
Bir sürü dizide olmasın şimdi ama izlerim gibi. Kirli Sepetide var. Onu gününde, Teşkilatı başka güne izlerim duruma göre

• Güldürdün
Reactions: Bully
İlk sezonu izlemiştim.
Bir sürü dizide olmasın şimdi ama izlerim gibi. Kirli Sepetide var. Onu gününde, Teşkilatı başka güne izlerim duruma göre
Ben Arıza'yı izliyordum o zaman, reytingleri iyiyken Teşkilat yüzünden çok düştü :A Teşkilat rekor oranlar almıştı ilk sezon.

Senin Kirli Sepeti de var doğru ilk tercihin olur :A Pazarları da futbol maçları olunca yerli dizi izlemek kolay olmuyor bakalım ben de duruma :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Ben Arıza'yı izliyordum o zaman, reytingleri iyiyken Teşkilat yüzünden çok düştü :A Teşkilat rekor oranlar almıştı ilk sezon.

Senin ^Kirli Sepeti de var doğru ilk tercihin olur :A Pazarları da futbol maçları olunca yerli dizi izlemek kolay olmuyor bakalım ben de duruma :A
^kirli sepeti vagonun da bu sezon bende varim . 🎩⚡
dizi sure, reklamli vs zor ve uzun oldugundan youtube vs daha hizli oluyor .😛

ariza nin devam etmesini isterdim. daha genis capli bi hikayesi olabilirdi.
baba dizisin de 2.sezon hikaye daha bi agir dramdi, bayagi da bu havada tuttular, kaliteli oyunculuklar disinda izlemesi zor projeydi.

tolga'nin oyunculugunu begendigim den son filmine de bakmistim. guzeldi.

bu diziyi izlememistim. listem dolu, ancak suna eminim ; tolga ustesinden cook iyi gelecektir buna kuskum yok .

iyi seyirler .

• Beğendim
Reactions: Bully