Arka Sokaklar'ın 19. Sezon Tarihi Belli Oldu! | Kanal D

Çete suçlaması doğru mu
baş savcı Ramiz böyle suç uydurdu Tevfik moralı rahat çete işlerini yürütsün diye
Suçlama şunlar Tevfik moralıya cebir yağma ve şiddet suçlarından tutuklandılar
------

@Yakamoz-Asi birde Gizli tanık kısmında korunmaya alınan Tevfik moralı öyle ekip tutuklandı baş savcı Ramiz tarafından
Sana kimi hatırlatıyor
------

@ömer karataş

Son düzenleme:
irlanda dizileri 1988 de başlıyan home and awaye ve 1989 da başlıyan fair city'e böyle denmiyor
Türkiyede en uzun süren diziler eleştiriyor Örnek Arka sokaklar Sihirli annem
irlandada böyle durum yok adamlar iyi yorumlar atıyor hedef 1000.sezon diyorlar irlandada @Alemdar
Sihirli Annem kaç sene sürdü be ? Nasıl örnek ? Kurtlar Vadisi desen anlardık

Arka Sokaklar senaryosu copy paste yapılıyor, ondan eleştiriliyor. Oyuncuları garanti işte yerdeler hep yalan mı ?

Sihirli Annem kaç sene sürdü be ? Nasıl örnek ? Kurtlar Vadisi desen anlardık

Arka Sokaklar senaryosu copy paste yapılıyor, ondan eleştiriliyor. Oyuncuları garanti işte yerdeler hep yalan mı ?
bu durum siyasiye girer irlandadaki polisiyeler kadar serbest değiliz onlar ceza vermiyor adamlar irlanda bayrağı yaktılar yerine ingiliz bayrağı astılar ceza vermediler irlandanın televizyon denetim sistemi
Türkiyede ancak bu kadar @Alemdar

bu durum siyasiye girer irlandadaki polisiyeler kadar serbest değiliz onlar ceza vermiyor adamlar irlanda bayrağı yaktılar yerine ingiliz bayrağı astılar ceza vermediler irlandanın televizyon denetim sistemi
Türkiyede ancak bu kadar @Alemdar
Ne alaka anlattıklarımla ? Aga sen ne anlatıyon be ?

Ne alaka anlattıklarımla ? Aga sen ne anlatıyon be ?
Türkiyenin televizyon denetim kurumu serbest bıraksalar farklı konularda yazarlar
irlandanın televizyon denetim kurulu her konuda serbest adamlar farklı konuları rahat yazıyor
hiç üçüde hapse girmedi aynı anda birde farklı tarafı bu birde çete suçundan suçlanıyorlar @Alemdar

Türkiyenin televizyon denetim kurumu serbest bıraksalar farklı konularda yazarlar
irlandanın televizyon denetim kurulu her konuda serbest adamlar farklı konuları rahat yazıyor
hiç üçüde hapse girmedi aynı anda birde farklı tarafı bu birde çete suçundan suçlanıyorlar @Alemdar
E ozaman tadında bitirsinler ne gerek var 19. Sezona

E ozaman tadında bitirsinler ne gerek var 19. Sezona
eski yapımcısı öldüğü için zaten 9.sezon final di tepki geldi tekrar başladı 17.sezon final oldu tepki geldi
d media diziyi yarım bırakmak istemedi birde üstüne eski yapımcısı öldü dizi öyle 19.sezon onayı aldı
mirası Türker inanoğlunun İlker inanoğlu babasının mirasını yaşatmaya çalışabilir şimdi d media da
@Alemdar

eski yapımcısı öldüğü için zaten 9.sezon final di tepki geldi tekrar başladı 17.sezon final oldu tepki geldi
d media diziyi yarım bırakmak istemedi birde üstüne eski yapımcısı öldü dizi öyle 19.sezon onayı aldı
mirası Türker inanoğlunun İlker inanoğlu babasının mirasını yaşatmaya çalışabilir şimdi d media da
@Alemdar
Hacı 4 reyting ortalama AB'de 1. Savunma artık şu diziyi

Hacı 4 reyting ortalama AB'de 1. Savunma artık şu diziyi
irlanda polisiye dizilerini izlesin Türk seyircisi direk Arka sokaklara kaçarlar
bilmiyorlar yurt dışı göçüde fazla seyirci kitlesi değişti
bence Arka sokakları seyreden çok Türk yurt dışına çıktı irlanda olabilir
çünküü orda seyredenler vardı 125000 türk vardı 1 kişi hariç herkes seyrediyordu internetten @Alemdar
------

@tekin biliyor irlanda dizilerini