2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Final

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Üye Ayın Favorisi Seçilsin?

• Bully

• Royal Highness

• tekin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
O mütevazı ablası ondan öyle demiştir. Neyse en iyisi böyle durumlarda say içinden. Portakalı soydum baş ucuma koydum diye sen biliyor musun böyle şeyleri sallamasyonu. :D
Tekin o kadar küçük yaşta demek ki :A
Ben genelde o ay kim daha fazla katkı sağlamış o tarz kriterleri baz alıyorum

Teşekkür ediyorum Keremcim ilk senin oyunla başlamak ne güzel, sonuç da aynı güzellikte olur inşallah :Z
Diğer iki arkadaşı tanıma fırsatı olmadığı için çok zorlanmadım ama mesajlarını özlemiştik. @Yiğitt vibe'ı alıyorum her okuduğumda. Kulakları çınlasın. :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Başarının sırrı asla doymamaktır :F İlk adaylığımda kazanıp 5 ay emekliler gibi yatmak istiyorum :Z
------

Politika bizim işimiz :A Oy da gelmiyor bir süredir :A İnsanlar kararsız kaldı demek ki :A
Konuya yeni isimler gelmedi ondan :A
@RüzgarGülü 6 ay benden büyük taa foruma ilk girdiğimde söylemiştim:D abilik taslayacak tabiki ben daha reşit olmadım benim üç ayım var reşitliğe :F
İnandım. Daha başka şeylere inandığım gibi :A

Diğer iki arkadaşı tanıma fırsatı olmadığı için çok zorlanmadım ama mesajlarını özlemiştik. @Yiğitt vibe'ı alıyorum her okuduğumda. Kulakları çınlasın. :A
Zaten beni özleyin diye 4 sene ara verdim amacım tam da oydu :Z

Biz 2 Angaralı benzeriz birbirimize, böylelikle onun da yokluğunu hissettirmemeye çalışıyorum sana :A Tabii kendisini özlememek imkansız...
------

Konuya yeni isimler gelmedi ondan :A

İnandım. Daha başka şeylere inandığım gibi :A
Forumun aktif olmadığı anda açıldı demek konu :A Gece açtığında oylar yağmıştı sanki bir anda :F

Biz 2 Angaralı benzeriz birbirimize, böylelikle onun da yokluğunu hissettirmemeye çalışıyorum sana :A Tabii kendisini özlememek imkansız...
------

Forumun aktif olmadığı anda açıldı demek konu :A Gece açtığında oylar yağmıştı sanki bir anda :F
Herkes gececi ondandır :A
yarın bu saatlerde tahmini 20 oy civarı olur en az

@RüzgarGülü 6 ay benden büyük taa foruma ilk girdiğimde söylemiştim:D abilik taslayacak tabiki ben daha reşit olmadım benim üç ayım var reşitliğe :F
Sen söylemişsindir de ben hatırlamıyorum. Sen dosiye sor favori üye nedir? Ne iş yapar ne işe yarar nasıl olunur gibi soruları :D
Bazen bildiklerini bilmiyormuş gibi davranıp safa yatacaksın.
Bunu niye yazdım açıklayamam :A
Safa yatmiyorsun cin gibisin. Tü tü maşallah diyelim :F

Çok mod gördüm eskiden beri birçok forumda helal sana be :F ama tekin değişik biraz biraz çekici özelliği var itme özelliği de var çözemedim :F
Başarının sırrı asla doymamaktır :F İlk adaylığımda kazanıp 5 ay emekliler gibi yatmak istiyorum :Z
------

Politika bizim işimiz :A Oy da gelmiyor bir süredir :A İnsanlar kararsız kaldı demek ki :A
5 ay yatmak güzeldir. 12. Adam da 1 sene yatıyor herhalde o da kazanmış bir ara @12.Adam yıllık herhalde o daha mühim tebrik edeyim onu burdan :D

Görmediğim amcamada selam mezarda yanına gidemedim hiç ne bileyim selam göndermek istedim ne alakaysa :F

Zaman kavramını artık kavrayamıyorum. 4 yıl ne ya? :A

Hiçbir şey değişmemiş hissi var nedense. Ama çok şey değişiyor. Sende evleniyorum deme düşüp bayılıcam yoksa. :A

• Güldürdün
Reactions: Bully