Kim Milyoner Olmak İster'de Sunucu Değişimi! | ATV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,485
Puanı
1,061
66b59d058d678ec0c61ea348.jpg

ATV'nin sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'de sürpriz değişiklik!

Kenan Işık'ın bitkisel hayata girmesinin ardından önce Selçuk Yöntem, sonra Murat Yıldırım'la yola devam eden programın sunuculuğunu 2019'dan beri sürdüren Kenan İmirzalıoğlu, yeni sezonda görevini Oktay Kaynarca'ya devretmeye hazırlanıyor.

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' ve 'Ben Bu Cihana Sığmazam'la 8 sezon boyunca ATV ekranında yer alan Kaynarca, şu sıralar yine aynı kanalda yayınlanan 'Alan' yarışmasını sunuyor.

Kim Milyoner Olmak İster, yeni sunucusuyla yakında ATV'de!

Kaynak: Mehmet Üstündağ (Hürriyet)

Kenan Abi iyiydi ya. Oktay Kaynarca her yeri ele geçiriyor. Neyse ki bu yazıyı gördüm diziyi izleriz umarım güzel bir hikaye olur
------

Ben bir yerde dizi ile döneceğini duydum. Yine aynı kanal için
Umarım güzel bir hikaye ile döner. Ezelde yaşıyor hâlâ gönlümüzde...

Elbette ki Oktay Kaynarca'nın sunumuyla yarışmayı izlicem lakin Oktay abi.... Vazgeç şu kanaldan abi...

Ya senin dizinin yayınlanacağı akşam kaldırıldı sebeplerinden biri bu kanal 😂 Şimdi o olay olmasaydı halen daha EDHO izlicektik Salı akşamları :( Yani biraz da ayrıl şu kanaldan :(

Kenan İmirzalıoğlu'nun ayrılmasına üzüldüm. Kenan Işık'tan sonra bu yarışmaya en yakıştırdığım isimdi. Onun sunumuyla keyifle izliyordum. 5 yıldır çok güzel bir şekilde sunuyordu.

Ama sanırım artık kariyerinde farklı bir şeyler yapmak istiyor. Hak vermek gerek. Hayırlısı olsun.

Elbette ki Oktay Kaynarca'nın sunumuyla yarışmayı izlicem lakin Oktay abi.... Vazgeç şu kanaldan abi...

Ya senin dizinin yayınlanacağı akşam kaldırıldı sebeplerinden biri bu kanal 😂 Şimdi o olay olmasaydı halen daha EDHO izlicektik Salı akşamları :( Yani biraz da ayrıl şu kanaldan :(
Oktay Abi kanalı ele geçirmiş.😂 Birde kanala kendi yapım şirketiyle(KYN Production) Dizi çekmeyi planlıyor.
------

Dijitale dizi yapacaktı ondan ayrıldı diye biliyorum ben tv için bir dizi denmişti ama ne oldu bilmiyorum
Evet, Milyonerden o yüzden ayrıldı zaten.
TMC ile yapabilir.

• Beğendim
Reactions: Angelica