YS İyilik Perileri 12.Bölüm Sezon Finali

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,840
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yapım şirketi
Alder Ve Yenisu Media
İyilik Perileri
12.Bölüm
1.Sezon Finali

### Sahne 1: Domuz Eti Olayı

Betüş ve ailesi, imamın domuz eti yemesiyle ilgili büyük bir skandal yaşar. Bu olay, Betüşlerin başına büyük dertler açar.

### Sahne 2: Pakize'nin Fırsatçılığı

Pakize, Betüşlerin Erlik Han'la uğraştığını öğrenir. Bu durumu fırsat bilerek kötü perilere haber salar ve onlarla işbirliği yapar.

### Sahne 3: Betüş'ün Cafe'sinin Mühürlenmesi

Betüş'ün cafesi, vergi kaçırma suçlamasıyla mühürlenir. Sadık ve Yavuz, bu suçlamalar nedeniyle tutuklanır.

### Sahne 4: Okulun Karadeliğe Sürüklenmesi

Çocukların okulu, gizemli bir şekilde karadeliğe doğru sürüklenir. Bu olay, büyük bir paniğe yol açar.

### Sahne 5: Doso'nun Büyüsü

Doso, bütün peri hükümetini büyüler ve kontrol altına alır. Bu durum, peri dünyasında büyük bir kaosa yol açar.

### Sahne 6: Betül'ün Suçlanması

Betül, imamın domuz eti yemesinden sorumlu tutulur ve şeytani perilerle düşman olur. Türkiye'de imamla düşman olmak kabul edilemez bir durumdur.

### Sahne 7: Betül'e İki Seçenek Sunulması

Betül'e, peri olarak kalmak için iki seçenek sunulur: Ya boşanacak ya da hayatını bir fani olarak geçirecek.

### Sahne 8: Polisler, kafeye baskın yapar ve bir erkeğin bir kızla aynı evde kalmasının kabul edilemez olduğunu söylerler.

### Sahne 9: Son Sahne

Umut adlı kişi Yaktın beni, Can. Ben de seni yakacağım" der.

Görüntü: Büyük bir patlama ve ardından kararan ekran.**
12.Bölümün sonu

1.Sezon Finalinin Sonu

@12.Adam @Angelica @Dosi @12.Adam @serhatt @tekin @RüzgarGülü @xemrexxx

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: tekin and Angelica
İmam ve periler ve domuz eti aynı konuda. İnanılmaz fantaztik aksiyon komedi :D

Şeytanı perileri dizide daha çok görürsek heyecan olabilir. Yoksa cafede vergi kaçırmaları önemli değil :D

polis kafeye baskın düzenler bir erkekle bir kadın aynı evde kalamaz der peki niye eve değilde kafeye baskın düzenliyor ?
canmı polise haber veriyor canın konuyla alakası nedir ?

@Angelica gelip okuyup hepsini şıp diye anladı gitti ben niye bişey anlamıyorum :F
Papazın kızı Jane yapıyor bu polise haber verdi
Can’a saplantılı aşık @tekin
------

İmam ve periler ve domuz eti aynı konuda. İnanılmaz fantaztik aksiyon komedi :D

Şeytanı perileri dizide daha çok görürsek heyecan olabilir. Yoksa cafede vergi kaçırmaları önemli değil :D
Son sahneye nediyorsun
------

@RüzgarGülü