Atv Yeni Başlayacak Diziler (1. Kısım )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ahmetbey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ahmetbey

Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
123
Puanı
44
indir (4).jpeg
Yeni Sezonda Atv'de Başlayacak Diziler
1. Şehrazad (NGM)
Başrollerini Burak Deniz ve Su Burcu Yazgı Çoşkun paylaşıyor. Dizi Yeni bir değişiklik olmazsa Pazartesi Akşamları yayınlanacak.

2.Kara Dut ( Tims&B )
Dizinin Kadın Başrolünde İrem Helvacıoğlu olacak. Dizinin Erkek Başrolü için İbrahim Çelikkol ile görüşmeler olumsuz sonuçlanınca Engin Altan Düzyatan ile görüşülüyor.

3. Yasak Aşk (Tims&B)
Dizinin Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Kerem Alışık gibi isimler rol alıyor. Dizinin kadrosunda ayrıca Ebru Nil Aydın ve Asena Girişken gibi İsimler rol alıyor.

4. Kör Nokta (Sinegraf)
Dizinin Başrollerinde İsmail Ege Şaşmaz, Rabia Soytürk, Yalçın Hafızoğlu ve Çağla Boz gibi İsimler rol alıyor. Dizinin çekimleri başladı. Değişiklik olmazsa Salı veya pazar Akşamlarında birinde yayınlanacak.

5. Holding (Limon Film)
Dizinin kadrosunda Musa Uzunlar, Macit Koper ve Ali İl gibi İsimler rol alıyor. Dizinin oyuncu görüşmeleri Devam ediyor. Dizinin Salı veya Pazar Akşamı yayınlanması planlanıyor.

6. Dönüş (o3 Medya ve BKM Mutfak)
Dizinin oyuncu görüşmeleri sürüyor. Dizide Kadın Başrol olarak Belçim Bilgin yer alacak.

7. Can Borcum (NTC Medya)
Dizinin kadrosunda şuanlik kesinleşen bor oyuncu yok görüşmeler sürüyor.

8. Şehrin Melekleri (Bozdağ Film)
Dizinin Oyuncu görüşmeleri başladı. Dizi polisiye bir dizi olacak. Cuma veya Pazar için düşünülüyor.

9. Süreç Film İsmi Belli Olmayan Bir Kore uyarlaması dizi hazırlıyor.

10. Baba Yapım ismi belli olmayan bir dizi hazırlıyor.

11. KYN Production ( Oktay Kaynarca )
Oktay Kaynarcanın yapımcı olacağı dizinin hazırlıkları sürüyor. İsmi henüz netleşmedi.Oktay Kaynarca yeni bir değişiklik olmazsa dizide oynamayacak.

Şimdilik kanalın belli olan projeleri bunlar. Yeni dizisi belli oldukça eklenecektir.

• Beğendim
Reactions: ☪️HolyDemon666
Ben en çok Bozdağ filmin Şehrin Melekleri dizisini ve Oktay Kaynarcanın yapacağı diziyi merak ediyorum.

1 , 4 , 5 e sans vermeyi dusunuyorum ilk bolum .
6'ya belcim'in karsisina ibrahim celikkol gelse cok iyi olurdu . sadece sen filminde uyumlarini begenmistim .

@ahmetbey emegine saglik . tskler.