YS İyilik Perileri 11.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,807
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yapım şirketi
Alder Ve Yenisu Media
İyilik Perileri

### **11. Bölüm

**1. Kötülük Okulu ve Pakize’nin Planları:**

- **Sahne:** Bölüm, Pakize’nin kötülük okulundaki işlemleriyle başlar. Pakize, kötülük okulundaki görevlerini sürdürür ve buradaki kötücül aktiviteleri koordine eder. Okul, dizinin ana kötü karakterlerinin planlarının merkezindedir ve Pakize’nin burada yaptığı işler, karakterlerin karşılaştığı tehditleri artırır.

**2. Erlik Han’ın Kötü Planları:**

- **Sahne:** Erlik Han, kötülük okulunda ve genel olarak dizinin ana çatışmasında önemli bir rol oynar. Planlarını yaparken, karakterler üzerindeki etkilerini hesaplar. Erlik Han’ın planları, karakterlerin karşılaştığı zorlukları derinleştirir ve büyük bir gerilim oluşturur.

**3. Papazın Kızı Can’a Saplantılı Aşkı:**

- **Sahne:** Papazın kızı bir kişiye saplantılı bir şekilde aşık olur. Bu durum, papazın kızının davranışlarını etkiler ve çevresindeki diğer karakterlerle olan ilişkilerini karmaşıklaştırır. Saplantılı aşkı, papazın kızının psikolojik durumunu ve kararlarını belirler.

**4. İmamın Domuz Eti Yediği Skandal:**

- **Sahne:** İmam, toplumda genellikle yasak olan domuz etini yer. Bu hareketi, hem dini hem de toplumsal normlara karşı bir provokasyon olarak algılanır ve karakterler arasında büyük bir ahlaki çatışmaya neden olur. İmamın bu davranışı, dizinin sosyal ve dini temalarını vurgular.

**5. Melike’nin Kopyası ve Doso’nun Suçlamaları:**

- **Sahne:** Betül’ün evinde, Melike’nin kopyası ortaya çıkar. Aynı anda, Doso Betül’ü suçlar. Melike’nin kopyası, gerçeklik ve illüzyon arasındaki sınırları bulanıklaştırır ve Betül’ün savunmasız durumda kalmasına neden olur. Doso’nun suçlamaları, Betül’ün toplum içindeki itibarını ve ilişkilerini zorlar.

İmamın domuz eti yemesinden sorumlu tutar betül periyi

**6. Şeytanın Betül’ün Evine Gelişi:**

- **Sahne:** Betül’ün evine şeytan gelir. Hemde tam yatak odalarına çocukların
İmam: Betül’ün evlendiği eşi ve çocukları benim düşmanım bana domuz eti yedirdiniz diye
Sizin hakettiğiniz yaratık Şeytan olmalı
11.Bölümün Sonu
@RüzgarGülü @tekin @xemrexxx @Angelica @S.G.A.T.
------

@12.Adam

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica and tekin
bölüm kısa kısa fragmanlar gibi olmuş tam bir konuya giriş yapılmamış bir ordan bir burdan ufak sahneler?
anlatım güzel okunaklı ama dediğim gibi bölümdeki oyuncular herbiri kendi çapında başka yerde eğleniyor sanki ortak bir alanda yoklar ?

bu arada papazın kızı cana mı canan mı ? canan olsa daha iyi olurdu cana sanki yarım kalmış isim gibi :D

bölüm kısa kısa fragmanlar gibi olmuş tam bir konuya giriş yapılmamış bir ordan bir burdan ufak sahneler?
anlatım güzel okunaklı ama dediğim gibi bölümdeki oyuncular herbiri kendi çapında başka yerde eğleniyor sanki ortak bir alanda yoklar ?

bu arada papazın kızı cana mı canan mı ? canan olsa daha iyi olurdu cana sanki yarım kalmış isim gibi :D
Can’a aşık
Canan ismini yazmam @tekin

• Güldürdün
Reactions: tekin