TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,315
Puanı
1,061

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,315
Puanı
1,061
Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
Twitter'dan göz attım, rezil bir final olmuş. Skandaldı. 2015'teki gibi neden yüzleşme olmadı? Neden parkur çocuk oyuncağı gibiydi? Neden herkes iç içeydi? Rezaletti bence. İyi başlayan, kötü devam eden ama çok kötü biten bir sezon oldu. 2015 yarışmacılarına rağmen hemde... (Gerçi Merve, Berna ve Hilmicem hariç diğerleri yarışmada tutunamadığının altını çizelim.)

• Beğendim
Reactions: Hazem

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,315
Puanı
1,061
Iyy neyini seviyorlar acaba :A

Ne demeye çalışıyorsun? (b)

Sema Aydemir’in rahatlık. :A

Twitter'dan göz attım, rezil bir final olmuş. Skandaldı. 2015'teki gibi neden yüzleşme olmadı? Neden parkur çocuk oyuncağı gibiydi? Neden herkes iç içeydi? Rezaletti bence. İyi başlayan, kötü devam eden ama çok kötü biten bir sezon oldu. 2015 yarışmacılarına rağmen hemde... (Gerçi Merve, Berna ve Hilmicem hariç diğerleri yarışmada tutunamadığının altını çizelim.)
Seneye bu üçlü gelmeli :X

@serhatt @Carpe Diem @Emre Ozansoy u da karşılarına koyarız al sana kaos aş sana Reyting :A @Dosi @Zeyno @Hazem

------

Bu amca çok komikti :F

Son düzenleme:

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,330
Puanı
264
Son yılların en kötü finaliydi. Böyle bi sezonda finalden önce yüzleşme olmalıydı. Yüzleşmeyi geçtim eski yarışmacıları göremedik bile. Final parkurunun basitliği komedi gibiydi. Daha önceki yıllarda bile final bileti almak için çok daha kapsamlı oyunlar oynatılırdı. Ki bu sezon o eski oyun zenginliği de yoktu. Kısacası büyük heyecanla başladığım sezon birleşme sonrası aşırı sıkıcı bi hale geldi. Sms siz survivor fikrini hala daha adil buluyorum. Finale kalan isimlerin hepsi son derece hakettiler. Ki kazananda yarışmaya başından beri ağırlığını koyan Ogeday oldu. Fakat bu format devam edecekse oyunlara çeşitlilik gelmeli ve yok olan ada yaşantısı tekrar öne çıkmalı o zaman seyir zevki daha da artacaktır.

• Aynen
Reactions: xemrexxx