TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

Son düzenleme:
Kayıtlara alalım bu mesajı @Dosi @Angelica :X baklava is coming 1 ay sonra
Nagim kurtlar sofrasına düştü. Düello zamanımız geliyor :A
Atakan geçen hafta 0 çekmişken hangi akıl ile aldı onu takımına Seda :A
bari yarına oyun alsada Damla’yıda alsak otomatikman potaya :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx
3 yarışmacı sonrası paket olur. Patates Quenn. 😂
İyi de 10 hazirana yarışma bitiyor 4 hafta var sen diyorsun ki 2 hafta sonra elenir bu yakın mı şimdi ?

35 yarışmacı içinde 8. Olmak başarısızlık mı ayrıca :A
------

Nagim kurtlar sofrasına düştü. Düello zamanımız geliyor :A
Atakan geçen hafta 0 çekmişken hangi akıl ile aldı onu takımına Seda :A
bari yarına oyun alsada Damla’yıda alsak otomatikman potaya :A
Bence Merve ve Özgür girer mavide

Nagi yi sinir etmeyi göze almazlar zaten Atakan ya da damla sonunculuktan girer

• Beğendim
Reactions: Dosi
35 yarışmacı içinde 8. Olmak başarısızlık mı ayrıca :A
Şampiyonluk için Macun'a sürekli cemkiren, kuralların değişmesi gerektiğini savunan biri için evet başarısızlık. (Önceki senelerin yarışmaları için söyledim.)
Şampiyon olmaya gelen Nagihan'a 8.lik şoku. Puhahaha. 😂😂😂

Şampiyonluk için Macun'a sürekli cemkiren, kuralların değişmesi gerektiğini savunan biri için evet başarısızlık. (Önceki senelerin yarışmaları için söyledim.)
Şampiyon olmaya gelen Nagihan'a 8.lik şoku. Puhahaha. 😂😂😂
Sakatlanmasa olurdu hala şansı var :X Nefiseye elenir sadece kadınlarda; Seda ile de başabaş yani şansı bar hala :A

Seçme hakkı var kadının herkese karşı nasıl elensin

Yani seçme hakkı sayesinde damla ve Aleyna kaldı yarışmada nagi de kalır
Bende elenirse diye dedim zaten. 😂 Hiç belli olmaz bak kanksı Seco pakettt oldu. Dürüm yaptılar.. Nagihan da ağlamalara doyamasın 😂😂😂
------

@Hobbit ne saçmalıyor bu emre :A
Hiçbir fikrim yok abla. Dünden sonra okuyup anlama yetisinide kaybetmiş artık. Durumu hiç iyi değil. 😂 Öyle tokat manyağı yaptım ki, Nagihan için ilk 8'i başarı saymaya başladı. Beyni terk etti artık onu. 😂😂

• Güldürdün
Reactions: Angelica
Bende elenirse diye dedim zaten. 😂 Hiç belli olmaz bak kanksı Seco pakettt oldu. Dürüm yaptılar.. Nagihan da ağlamalara doyamasın 😂😂😂
------

Hiçbir fikrim yok abla. Dünden sonra okuyup anlama yetisinide kaybetmiş artık. Durumu hiç iyi değil. 😂 Öyle tokat manyağı yaptım ki, Nagihan için ilk 8'i başarı saymaya başladı. Beyni terk etti artık onu. 😂😂

Oo dediğini yaptın sonun da demek :A

• Güldürdün
Reactions: Hobbit
Tamam işte seçme hakkı Aleyna’da olduğu için elendi :X onu dedim ben de seçme hakkı önemli , nagi de herkese karşı atış seçebiliyor
------

@Hobbit ne saçmalıyor bu emre :A
Nagi elenirse baklava ısmarlayacak tüm foruma bununkaydet inkar etmesin :A

Neyse yapım ekibi @serhatt gibi kudurmuş :A

------

------

Canın banlanmak çekti sanırım :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica
Tamam işte seçme hakkı Aleyna’da olduğu için elendi :X onu dedim ben de seçme hakkı önemli , nagi de herkese karşı atış seçebiliyor
Her seferinde seçimi yapan mı yeniyor akıllım. O zaman bu oyunlar neden oynanıyor. Seçen kişi direkt galip sayılsın ne gerek var uğraşmaya. 😂😂

------

Nagi elenirse baklava ısmarlayacak tüm foruma bununkaydet inkar etmesin :A

Neyse yapım ekibi @serhatt gibi kudurmuş :A

------

Canın banlanmak çekti sanırım :A

İnkar etmez herkes senmi :A @Hobbit

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx
  • Güldürdün
  • Harika
Reactions: Hobbit and xemrexxx