TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

İlk 4 isim 40+ yaşta işe yaramazlar, turabi sakat, Yusuf- nisa-cemalcan diğer isimlerle yarışamaz parkurda sürünürlet bence dediğin kadronun hiç heyecanı yok
Kırmızı oldum gitti..
Ama Ogeday ve Damlayı uzaktan desteklemeye devam 😁😀😁 @Zeyno

• Güldürdün
Reactions: Zeyno and xemrexxx
İlk 4 isim 40+ yaşta işe yaramazlar, turabi sakat, Yusuf- nisa-cemalcan diğer isimlerle yarışamaz parkurda sürünürlet bence dediğin kadronun hiç heyecanı yok
Verdiğim isimler şampiyon diye verdiğim isimler yoksa yarissalar ilk haftadan elenir bunlar. Sadece demek istediğim ben aynı sezonda Nihati Turabiyi Hilmiyi Ademi Atakani görmek isterdim.

Verdiğim isimler şampiyon diye verdiğim isimler yoksa yarissalar ilk haftadan elenir bunlar. Sadece demek istediğim ben aynı sezonda Nihati Turabiyi Hilmiyi Ademi Atakani görmek isterdim.
Onu 2022 de yapmalıydı saydığın isimler çok yaşlandı

Mesela 2022 de ayşıl geldi 2007 de yarıştığınıda tüm erkek/kadın pert ediyordu ama 2022 de parkurları tamamlayamadı
------

Kırmızı oldum gitti..
Ogesuyu hayatta desteklemem :F Seda ile ikisi yine koloni oldular takım ikiye bölündü yine
------

Queen de parlakçı çıktı :F @serhatt @Dosi @Yakamoz-Asi @dreamy @Carpe Diem @Emre Ozansoy @Angelica @Zeyno

Son düzenleme:

Mesela 2022 de ayşıl geldi 2007 de yarıştığınıda tüm erkek/kadın pert ediyordu ama 2022 de parkurları tamamlayamadı
------

Ogesuyu hayatta desteklemem :F Seda ile ikisi yine koloni oldular takım ikiye bölündü yine
------

Queen de parlakçı çıktı :F @serhatt @Dosi @Yakamoz-Asi @dreamy @Carpe Diem @Emre Ozansoy @Angelica @Zeyno

Olsa ne olur senin gibi kim bakar bunun yüzüne. :F

• İlginç
Reactions: xemrexxx

------

------

İşte kadro olusturamiyor ki yapım. Her sene bir kadro hiç sayı alamiyor. Sonra takımları kariyor, yedek getiriyor.
Sen bize hiçbir zaman adam akıllı bir All Star sunamadin ki acun...

Kırmızı oldum gitti..

Ay seni de bıçaklasa da kurtulsak. :F :Z

Ablama deyin bu saatten sonra işler değişti. Artık kimse emmiyette değil. :)
Murat'ı da istiyoruz. Tek seferliğine Alp sunsun bu sene. Sonra başka bir şey yapmasına gerek yok. 🙂

@Dosi , videoyu izledin di mi ? Random gülüş attın. :A

Takım her karıştığında ben de kendimi karıştıracağım artık bu sezon çok dönek gördüm bizi yahuu :A 😜
@Carpe Diem bacım 7x24 izler artıkın :F @Angelica @batuhankaralar @ozmoturk @Emre Ozansoy

Kırmızı oldum gitti..

@Dosi , videoyu izledin di mi ? Random gülüş attın. :A

Takım her karıştığında ben de kendimi karıştıracağım artık bu sezon çok dönek gördüm bizi yahuu :A 😜

Serkay gelmez survivora ki bu sayfa hep yalan haber yapıyor :A

Attan inip eşeğe binmez akıllı parlak bu. :A

Alp'i getirin. Murat'ı yarışmacı yapın belki izlerim.
Papatya şov :oley: