TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

Nagihan'ın Aleyna konusunda tamamen haklı olduğunu düşünüyorum. Kız sürekli birilerinin arkasından dedikodu yapıyor ve dedikodu yaptığı insanların yüzüne gülüyor. O eleştirdiği Pınar kadar cesareti yok çünkü. Ama tabi ki tipik Nagihan her davada olduğu gibi haklıyken öyle berbat şeyler yapıyor ki her olayda haksız duruma düşürmeyi başarıyor kendini.

Mustafa da Nagihan'ın gazına gelip yaktı kendini resmen. Ee potaya yazıldım diye oynamazsan olacağı bu. 😄😄

Yalnız bu meseleden dolayı Nagihan diskalifiye olursa üzülürüm.

Altına imzamı atarım. Ne kadar haklı da olsan birine durduk yere temasta bulunamazsın. Onu yapmasaydı şuan başka şeylerden bahsediyor olacaktık.

Aleyna'ya gelince adada çevirdiği entikaları görmesek şuan orada toplam 30-40 yarışmacı var ve neredeyse hiçkimse bu kızla anlaşamıyor, bu bir kere tesadüf olamaz. Sürekli takımdaki kadınların arkasından konuşup erkekleri manipüle etmeye çalışması da çabası. Nagihan ve Nefise haklılar ama sinirlerine hakim olup kendilerini daha düzgün ifade etmelilerdi. Oturduğu yerde itildiği için Aleyna adına üzüldüm açıkçası ama haketmemiş olsa bile bu kulağına birazcık küpe olmuştur umarım. :A @dreamy @phoebebuffay
Aleyna ne zaman Nagihan’ın yüzüne gülmüş? Geçen bölüm barakada konuşulurken Nagihan’a tek ses çıkaran Aleyna’ydı, kimse destek çıkmadı kıza. Oyun alanında da gayet haklıydı, arkadan konuşmaysa arkadan konuşma. Kimsenin takımın motivasyonunu bozmaya hakkı yok çer çöp diyerek ya da birilerinin isim yazma özgürlüğüne karışarak. Nagihan’ın olaylara şahit olduğunu düşünmüyorum, asıl suçlu zaten Pınar. Nagihan’ı da Nefise’yi de dolduran kendisi. Nefise’nin gelir gelmez merhaba merhaba olduğu Aleyna’ya bu kadar bilenmesi normal mi? Nefise’nin bu kadar yükselmesinin nedeni de takımda yeni olması ve yazılacağının düşünmesi.

Nagihan diskalifiye olmalı. Sadece Aleyna ile sorun yaşamadı bu sezon. Gizem Memiç ve Sahra ile de ciddi tartışmaları oldu. Sadece Aleyna ile sıkıntı olsa adil olmazdı ama şu haliyle bu kadar şiddete meyilli birinin Survivor’da yerinin olmadığını düşünüyorum.

Nagihan’ın verdiği reality’i seviyorum ama fazla olmaya başladı artık. :A

Aleyna ne zaman Nagihan’ın yüzüne gülmüş? Geçen bölüm barakada konuşulurken Nagihan’a tek ses çıkaran Aleyna’ydı, kimse destek çıkmadı kıza. Oyun alanında da gayet haklıydı, arkadan konuşmaysa arkadan konuşma. Kimsenin takımın motivasyonunu bozmaya hakkı yok çer çöp diyerek ya da birilerinin isim yazma özgürlüğüne karışarak. Nagihan’ın olaylara şahit olduğunu düşünmüyorum, asıl suçlu zaten Pınar. Nagihan’ı da Nefise’yi de dolduran kendisi. Nefise’nin gelir gelmez merhaba merhaba olduğu Aleyna’ya bu kadar bilenmesi normal mi? Nefise’nin bu kadar yükselmesinin nedeni de takımda yeni olması ve yazılacağının düşünmesi.

Nagihan diskalifiye olmalı. Sadece Aleyna ile sorun yaşamadı bu sezon. Gizem Memiç ve Sahra ile de ciddi tartışmalara neden oldu. Sadece Aleyna ile sıkıntı olsa adil olmazdı ama şu haliyle bu kadar şiddete meyilli birinin Survivor’da yerinin olmadığını düşünüyorum.

Ayol Sercanı kenara çekip Nagi yi kötülemesini herkes biliyor daha neler yaptı izlemediğimiz kim. Bilir :X

Ay neyse keşke bu takım dağılmasaydı orijinal cennet mahallesini geçtiler :F :F

@The_Erinch @Yakamoz-Asi @serhatt @Dosi @Hobbit @kerem @Emre Ozansoy @12.Adam @Angelica @batuhankaralar

Ayol Sercanı kenara çekip Nagi yi kötülemesini herkes biliyor daha neler yaptı izlemediğimiz kim. Bilir :X

Ay neyse keşke bu takım dağılmasaydı orijinal cennet mahallesini geçtiler :F :F

@The_Erinch @Yakamoz-Asi @serhatt @Dosi @Hobbit @kerem @Emre Ozansoy @12.Adam @Angelica @batuhankaralar
O konuşmadan sonra zaten Nagihan ile tartıştılar ve hatta Nagihan algıcı dedi Aleyna’ya? :A

Survivor tarihinin en iyi takımı. :bhr:

Nagihan diskalifiye olmalı. Sadece Aleyna ile sorun yaşamadı bu sezon. Gizem Memiç ve Sahra ile de ciddi tartışmaları oldu. Sadece Aleyna ile sıkıntı olsa adil olmazdı ama şu haliyle bu kadar şiddete meyilli birinin Survivor’da yerinin olmadığını düşünüyorum.

Pınar sırf Aleyna'ya karşı olduğu için, onunla problem yaşadığı için şu an Aleyna fanları tarafından tüm yaşananların sorumlusu olarak görülüyor. Kadın Aleyna'yı sevmiyor. Aynı şekilde Aleyna da Pınar'ı. Zaten birbirlerinin yüzüne karşı bunu en net şekild ifade ettiler. Pınar'ın Aleyna'ya karşı takımı doldurduğuna dair bi görüntü görmediğimiz için bunu tamamen dayanıksız bi iddia olarak görüyorum. Ayrıca Pınar takım tarafından zaten sevilen, ciddiye alınan biri değil ki kimi dolduracak? Aleyna sevenlerin bu olayı Pınar'a bağlamaları yersiz. Nefise'nin dolma sebebi zaten 1 aydır aynı nı adada yaşadığı Dora vs diye düşünüyorum. Bi de Nagihan etkisi.

Nagihan'ı izlemeyi ben de seviyorum ama evet artık bi dur denmesi gerekiyor.

• Okudum
  • Beğendim
Reactions: dreamy and Hobbit
Survivor tarihinin en fitneci, en fesatçı, en kulisci, en katakullici kişisi olan Acun Ilıcalı yine ve yeniden iş başında. Tüm kaosun başlatıcısı o olmasına rağmen kaostan şikayet edermiş gibi bir tavır takınıyor. Söyledikleri ile yaptıkları hiçbir şekilde birbirini tutmuyor ama hâlâ en büyük otorite o. Program kurgu olduğu için biri de çıkıp "Ne anlatıyorsun abi?" demiyor. Acun kendi oynayıp kendi çalıyor, orada kaç tane yarışmacı varsa hepsini ayrı ayrı azarlayıp egosunu daha da yükseltiyor, bundan keyif alıyor ve üstüne de müthiş şekilde para kazanıyor.

Hakan'ı tekmeleyen Turabi, Merve'yi döven Asena diskalifiye olmamış Nagihan mi diskalifiye olacak? Diskalifiye olma sebebi de azıcık ittirmesi. Oradan bir şey çıkmaz. Çıkmamalı da zaten.

2023'te Merve'yi programdan kovma anını izledim. Acun inanılmaz bir şov adamına dönüşmüş. Programı reyting olarak dibi görse bile (şu kadronun şu reytingleri almasını başarı olarak görüyorsanız psikolojik sıkıntılarınız var demektir) kendisi zirve dönemlerini yaşıyor. Survivor bu sene muhtemelen büyük final yapar ve yayın hayatını sonlandırır. Acun nasıl bir yol izleyecek merak ediyorum.

Survivor tarihinin en fitneci, en fesatçı, en kulisci, en katakullici kişisi olan Acun Ilıcalı yine ve yeniden iş başında. Tüm kaosun başlatıcısı o olmasına rağmen kaostan şikayet edermiş gibi bir tavır takınıyor. Söyledikleri ile yaptıkları hiçbir şekilde birbirini tutmuyor ama hâlâ en büyük otorite o. Program kurgu olduğu için biri de çıkıp "Ne anlatıyorsun abi?" demiyor. Acun kendi oynayıp kendi çalıyor, orada kaç tane yarışmacı varsa hepsini ayrı ayrı azarlayıp egosunu daha da yükseltiyor, bundan keyif alıyor ve üstüne de müthiş şekilde para kazanıyor.

Hakan'ı tekmeleyen Turabi, Merve'yi döven Asena diskalifiye olmamış Nagihan mi diskalifiye olacak? Diskalifiye olma sebebi de azıcık ittirmesi. Oradan bir şey çıkmaz. Çıkmamalı da zaten.

2023'te Merve'yi programdan kovma anını izledim. Acun inanılmaz bir şov adamına dönüşmüş. Programı reyting olarak dibi görse bile (şu kadronun şu reytingleri almasını başarı olarak görüyorsanız psikolojik sıkıntılarınız var demektir) kendisi zirve dönemlerini yaşıyor. Survivor bu sene muhtemelen büyük final yapar ve yayın hayatını sonlandırır. Acun nasıl bir yol izleyecek merak ediyorum.
Acun’un her adımı şov. Kaos varsa daha fazlasına asla hayır demez. Bence Nagihan’ın diskalifiye olduğu haberini kendi içinden verdi dışarıya. Dünkü o itme eski senelerin olaylarına göre hafif kalıyor. Sonra fragmanda net olmayan bir görüntü verip üstüne anket açtı nabzı kontrol etmek için (ben o fragmandan diskalifiye olmadı izlenimi edindim). Sema ve Hilmicem’i ikna etmek içinde bu planı iyi işlemiş görünüyor.
Akşamda gitmesi için bir karar sunar ve Nagihan Mavi takıma geçer. Bu olay ile yarışmacılara göz dağı vermiş olacak.

• İlginç
Reactions: xemrexxx
Ne diskalifiye edilmesi? Sıradaki hedefimiz ŞAMPİYONLUK. Allah büyüktür, inşallah o da olacak. :bhr:

1707328135650.png

• Güldürdün
Reactions: Hazem
Acun’un her adımı şov. Kaos varsa daha fazlasına asla hayır demez. Bence Nagihan’ın diskalifiye olduğu haberini kendi içinden verdi dışarıya. Dünkü o itme eski senelerin olaylarına göre hafif kalıyor. Sonra fragmanda net olmayan bir görüntü verip üstüne anket açtı nabzı kontrol etmek için (ben o fragmandan diskalifiye olmadı izlenimi edindim). Sema ve Hilmicem’i ikna etmek içinde bu planı iyi işlemiş görünüyor.
Akşamda gitmesi için bir karar sunar ve Nagihan Mavi takıma geçer. Bu olay ile yarışmacılara göz dağı vermiş olacak.
Kurgu olduğunu ve bir senaryoya göre gittiğini size söylemiştim. Herşey şov yani. Kazanan bile çoktan belli. :)
------

Kimmiş ya bu kişi çıkaramadım

Kurgu olduğunu ve bir senaryoya göre gittiğini size söylemiştim. Herşey şov yani. Kazanan bile çoktan belli. :)
------

Kimmiş ya bu kişi çıkaramadım
Hilmicem ve sevgilisi onlar.

O değilde Acun Nefise’yi neden ayrı bir konuşmaya aldı :A zamanında insanlar neler neler demişti. Şu ana kadar niye kimseye böyle ayar çekmedi:A

O değilde Acun Nefise’yi neden ayrı bir konuşmaya aldı :A zamanında insanlar neler neler demişti. Şu ana kadar niye kimseye böyle ayar çekmedi:A
Çitlenbik gibi kızdı sanırım. Bu kadar ani yükselmesine şaşırmış olabilir. Nefise dönemini ben izlemedim hiç ama sessiz sakin deniyordu çoğu konuşmada. Bana da onları duyduğum için tavırları garip geliyor.
Yunus Emre'nin dediği gibi 1 günde ne oldu bu kıza. :) Y.Emre'ye hak vereceğim aklıma gelmezdi

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Ben de onu anlamadım. Nefise daha önceki survivorlarda benzerini hatta çok daha sertlerini gördüğümüz sıradan bi tartışma yaşadı sadece. Temas yok, tehdit yok. Evet bence de Nefise'nin yükselmesi saçmaydı ama sırf saçma diye böyle bi muameleyi, uyarıyı da hakkettiğini düşünmüyorum. Artık Aleyna ne kadar ağladıysa prodiksiyona. Sever mağduriyeti 🤭🤭

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi
Dünden beri Kraliçenin gittiğini düşünüp sevinenler şokta :A ayrıca Mustafa’yı da geri getirtti. Bu büyüklük şaka mı :A
Acun, sırf Mustafa onlar gibi düşünmediği için elemek istemiş demekki :A

Yalnız şimdi daha çok Nagi’nin üstüne gelecekler diskalifiye olsun diye. Nagihan çok dikkat etmeli. Kendine hakim olur inşallah.