TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

• İlginç
Reactions: xemrexxx
SMS'siz Survivor istedi ama o bile işe yaramadı, hamdüsenalar olsun. Adalet yerini buldu! :bhr:
Şaka gibi, iki reyting için daha uyguladığı psikolojik ve fiziksel şiddete rağmen sadece takım değiştirmişler. Neyse ki kırmızı takımın kadınları dersini verir, şüphem yok. :bhr:

• Beğendim
Reactions: Angelica
X'te çıktı karşıma şimdi öyle bir post. Sema da kırmızı takıma gelmiş. :A
Heyatım geçen sene Merve resmen dayak yedi Asena gönderilmedi Nagi nin gönderilmesi saçna olur yani acun ya kendin karar ver git der Nagi çekilir başka ihtimal yok ayrılması için

Umarım doğrudur Seda nın zayıf seçeyim ya da Ogeday la eşleşip istatistik kasayım hayalleri yerle bir olur böylece oradan da sağlam kaos çıkar zaten kaleyna Naginin dişine göre değildi :F ha bir de Seda Ogeday yağmur yine koloni yi kurmuştu Yasin Furkan yaman sırayla giderdi Nagi nin gelişi ile bu plan da bozulur

Sema geliyorsa sema, Seda, Nagi, Merve, Damla, Nefise resmen Survivor tarihinin en iyi kadın yarışmacılarının tamamı bu sene yarışacak Allah erkeklere merhamet etsin patates olacaklar :F
Hakan, Ogeday ve Poyraz dışındakiler beni ilgilendirmiyor. Kim ne olursa olsun. :A

• İlginç
Reactions: xemrexxx

Forum İstatistikleri

Konular
171,588
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove