Kanal D İnci Taneleri - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
296
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
inci-taneleri-dizisi-ne-zaman-basliyor-inci-taneleri-konusu-nedir-oyunculari-kimlerdir-r7xo.jpg

Kanal D'nin yeni dizisi İnci Taneleri bu akşam ekran yolculuğuna başlıyor.

Yapımcılığını BKM'nin, yönetmenliğini Şenol Sönmez'in üstlendiği, Yılmaz Erdoğan'ın hem senaryosunu yazıp hem de başrolünde yer aldığı yapımın kadrosunda Hazar Ergüçlü, Kubilay Aka, Selma Ergeç, Yasemin Baştan, Güven Kıraç, Orkuncan İzan, Özgün Çoban, Mustafa Yıldıran, Evren Duyal, Onur Akbay, Sema Özkan, Begüm Atak ve Furkan Rıza Demirel de bulunuyor.

Hapishaneden çıktıktan sonra hayatını yeniden kurmaya çalışan Azem Yücedağ'ın hikayesini konu alan dizi, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica
Üstün körü bir baktım. Tahminime göre Hazar Ergüçlü, Yılmaz Erdoğan'ın kızı. Hazar annesini öldürdü Yılmaz'da bunu üstlendi hapse girdi. Yaş itibariyle birbirlerini tanımaları lazım ama bunu da Türk dizisi olmasına verdim. Elbet bir şekilde bunu ayarlarlar.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
İnci Taneleri 1. Bölüm
Total | (1) | 8,84
AB | (1) | 9,59
ABC1 | (1) | 10,74

İnci Taneleri (22.45 - Tekrar)
Total (8) | 4,15
AB (3) | 4,45
ABC1 (3) | 5,31

Kaynak: Deniz Tural / Twitter (@DTural)

Üstün körü bir baktım. Tahminime göre Hazar Ergüçlü, Yılmaz Erdoğan'ın kızı. Hazar annesini öldürdü Yılmaz'da bunu üstlendi hapse girdi. Yaş itibariyle birbirlerini tanımaları lazım ama bunu da Türk dizisi olmasına verdim. Elbet bir şekilde bunu ayarlarlar.
Üstün körü baktığın için anlamışsın kızı değil 18 yaşında zorla evlendirmişler evden kaçtım dedi kızı değil

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Benim demedim ki ben :F yine zırvalayıp işine gelmeyince konuyu farklı yerlere çekiyorsun :F :F
Farklı yorum görünce atılıp susturmaya çalışıyorsunuz ama yemezler Bnm çenem 10 kişiliktir :F neyse sana nagi Queen in Hikmet ayısına yaptığı çıkışı yapmıştım anlamadın safoz :F

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem
Farklı yorum görünce atılıp susturmaya çalışıyorsunuz ama yemezler Bnm çenem 10 kişiliktir :F neyse sana nagi Queen in Hikmet ayısına yaptığı çıkışı yapmıştım anlamadın safoz :F
Sen de biri doğruları söyleyince çok güzel lafı çevirmeyi biliyorsun ama yemezler :F :F. Evet o koca ağızın susmak bilmez hep saçmalar durursun :F

geri donus icin tesekkur ediyorum.

youtube yorumlar da *kendisinin diziye gelmesine sevinen bir kac mesaja denk geldim. daha once her hangi bir proje de denk gelmedigimden cikaramadim kim vee nasil bir oyunculugu olduguna dair.

gecici mi yoksa kalici mi izleyip goruruz.

ps;

dizi de ozellikle en begendigim sekanslar >
-azem ile ogrenci kizin ders sahneleri.
-azem,dilber ve sevimli pati dostumuz coci ile olan sahneler....
-guven kirac ve esini oynayan oyuncunun azem ile olan sahneleri.
-zerre ve resepsiyon gencin azem ve dilber ile olan sahneleri.

bi cirpi da ilk aklima gelenler bunlar. :)

iyi seyirler.

Ne demek ben öğrenecem o oyuncu yu sanada derim

seni duymuslar hemen eklemisler 😛

yeni bolum ilk tanitim :

@Hobbit , @ömer karataş , @Angelica , ,,,,,

yeni gelenler den biri piraye ile yemege cikmis gorunuse gore...

dilber ev arayisin da....
yildiz yine kankalarin kankasi gibi sahne de dikkatlerden kacmiyor....
:bhr:

azem eskiyi yad ediyor.pasta ile . :(

cihan'in iliski de calkantiya girecege benziyor...
🙄

aksiyon tarafinda da vidyo konusu sizintiyi kim yapti konusuna vurgu yapilmis....
:pala:

azem araba da kimle konusuyor...
(b)

fragman sondaki *sarki da -bolumden sonra one cikar gibi....
dizinin sarki secimleri de farkli ve bayagi ilgi goren secimler.
yilmaz erdogan farki.

:bhr:

iyi seyirler arkadaslar.
Zahmet oldu Yılmaz bey