Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz? 🎧🎶🎵

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bence bilinmedi, zamanında Kral Tv Top 20’de 12’ye kadar yükselebilmişti anca. :A

Kral Pop Top 20'de Hande'nin şarkıları hep 1 numara olurdu. Çöp, Unutulmuyor vs bile 1 olmuştu, Bir Bela nasıl 12'de kalmış? Gayet hit olmuş ve sevilen bir şarkıydı ya, değeri bilinmedi durumu yok bence anca daha fazla değer görmeyi hak ediyordu denilebilir. :A

Gerçi o listenin Billboard gibi bir algoritması yoktu ya, kafalarına göre yapıyorlardı. Şarkılar peak noktalarında değil adım adım sürekli yükselerek 3-4 ay sonra falan 1 numara oluyordu. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy
Kral Pop Top 20'de Hande'nin şarkıları hep 1 numara olurdu. Çöp, Unutulmuyor vs bile 1 olmuştu, Bir Bela nasıl 12'de kalmış? Gayet hit olmuş ve sevilen bir şarkıydı ya, değeri bilinmedi durumu yok bence anca daha fazla değer görmeyi hak ediyordu denilebilir. :A

Gerçi o listenin Billboard gibi bir algoritması yoktu ya, kafalarına göre yapıyorlardı. Şarkılar peak noktalarında değil adım adım sürekli yükselerek 3-4 ay sonra falan 1 numara oluyordu. :A

Evet, hatırlıyorum. İşte neredeyse hepsi bir numara olunca onun 12’de kalması şaşırtmıştı. :A

Aynen çok saçmaydı. Ve şarkı bir kere birinci olunca listeden otomatikman çıkıyordu. :A Onu bile mumla arar olduk. :A Kral Liste daha gerçekçiydi. :A

Böyle gereksiz bilgileri neden aklında tutuyorsun? :A
Emin ol ben de şaşırıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam