'Kader Bağları' Final Yapıyor! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,962
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
kader-baglari.png

FOX'un izleyici çekmekte zorlanan Süreç Film imzalı dizisi 'Kader Bağları'ndan kötü haber.

Yönetmen koltuğuna Ersoy Güler'in oturduğu, senaryosunu Sema Ali Erol ve ekibinin kaleme aldığı; Serkan Çayoğlu ile Ayça Ayşin Turan'ı başrollerinde buluşturan dizi bir değişiklik olmazsa 5. bölümde (28 Ekim) izleyiciye veda edecek.

Kader Bağları, 4. bölümüyle cumartesi 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

FOX dizi tutturabildiği sezonda bile 5. bölümde bitirecek bir şey buldu. :A Başından beri tutmayacağım diye bağırdığı için beklenen sonuç. Yeni dizilerden Korkma Ben Yanındayım cumartesi olur diye tahmin ediyorum.

Yabani ilk fragman gelince birileri FOX'un ilk final haberi bu dizi olur demislerdi. Daha Kader Baglari'nin fragmanini görmeden ben ilk kurban Kader Baglari, ardinda eski Iki Yabanci, yani Bambaska Biri olacak demistim ve böylede olacak.

Yabani ilk fragman gelince birileri FOX'un ilk final haberi bu dizi olur demislerdi. Daha Kader Baglari'nin fragmanini görmeden ben ilk kurban Kader Baglari, ardinda eski Iki Yabanci, yani Bambaska Biri olacak demistim ve böylede olacak.
Bambaşka biri nde senaryo daha değişik yazılaydı bitmezdi kanalla alakası yok

Beklenen haber gelmiş üzüldüm
Ayça Ayşin Turan'ı insan olarak çok seviyorum. Ancak oyunculuk anlamında Ada Masalında oynadığı karekterden bir farkı yoktu bence dizide. Belli sahnelerde sanki Ada Masalı izliyorum sandım. İki büyük dizili bir güne gelmesi de sonunu hızlandırdı. Umarım daha iyi bir senaryo ile geri döner

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Dizilerin bitme hali neden bu kadar mutlu ediyor ki anlamadım? Nihayetinde klişe belki ama yüzlerce insanın ekmek kapısı bu diziler. Bir insanın işten kovulmasına sevinmek bu tavırlar. İlginç gerçekten.
Demet'le Hande'ye gıcık olduğu ve onların dizileri de topun ağzında olduğu için. :A

Ayça Ayşin Turan'ı insan olarak çok seviyorum. Ancak oyunculuk anlamında Ada Masalında oynadığı karekterden bir farkı yoktu bence dizide. Belli sahnelerde sanki Ada Masalı izliyorum sandım. İki büyük dizili bir güne gelmesi de sonunu hızlandırdı. Umarım daha iyi bir senaryo ile geri döner
Bence Alakası yok Ada masalı daki karakter çok farklıydı bu farklıydı düşüncene saygı duyuyorum ama bence aynı değildi

• Beğendim
Olabilir ikisinden nefret de edebilir. Ama kamera arkasında bir sürü insan var. Hande'ye, Demet'e bir şey mi oluyor sanki onlar zaten zenginler.
@offensive çabuk gaza gelip coşan bir arkadaşımız. :A Orası öyle ama hayattaki gibi diziler aleminde de güçlü olanlar ayakta kalırken zayıf olanlar eleniyor maalesef.

• Beğendim