Fav10 Haftanın Üyeleri | 25 Eylül - 1 Ekim 2023

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Yılın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
110,577
Puanı
1,060

Haftanın En Çok Konu Açanları​

Haftanın En Çok Mesaj Yazanları​

Haftanın En Çok Hit Kazananları​

1 @Emre Ozansoy12726
2 @Aserat11417
3 @mesmeso7561
4 @Dosi2642
5 @serhatt2474
6 @Alos543
7 @12.Adam515
8 @cokiyitvci511
9 @emreemreu510
10 @The_Erinch264
11 @fav10.net136
12 @tolgab112
13 @denizz1937
14 @Sherlock29
15 @xemrexxx23

@Dosi , günaydın erken değil mi?Pazartesi açıklanuyordu.
Bu geçen haftanın sonuçları. Yani geç bile açıldı :A
Aylık enler ve ayın favori üyesi nedeni ile sıra anca geldi. Ayrıca aylardır daha ilk kez bir güncel pazartesi olarak geçen hafta ben açtım :A ondan önce açtığım 2 pazartesi 2 haftalık gecikmeli konulardı. Ondan öncesinde ise pazar gecesi gecikmeli konulara kavuştuğumuz için kafan karışmış :A

Aldığım ceza mı hit almış yoksa benim buraya dair hiç bilgim kalmadı çünkü tüm kötü anıları sildim. .ss

Herkese acik bir konu acmadiysan ya birini rapor etmissindir. O rapor, konu olarak yönetici odasinda acilir. O konuya giren yöneticiler ise sana hit kazandirir. :A :A

Ee hani hala ceza almamış. Bi bana mı kalkıyor sopanız? :A
Senin görüş alanında körelmiş demekki, forumda iyi gezinmeni dilerim :A

@Yakamoz-Asi teşekkürler açıklama için :A zamanında benimde acaba hangi aşama hit kazandırıyor diye merak ettiğim bir konuydu :A

Yine tokat yemissin @serhatt 'tan @xemrexxx bu nasil bir sey meydani @serhatt 'a birakiyorsun :A
------

Senin görüş alanında körelmiş demekki, forumda iyi gezinmeni dilerim :A

@Yakamoz-Asi teşekkürler açıklama için :A zamanında benimde acaba hangi aşama hit kazandırıyor diye merak ettiğim bir konuydu :A

Aslinda tam konu sayisi kasmak icin müsait bir durum :A :A :A bir kac rapor edeyim bari :F

Çenen duruyor mu ki 😂

@xemrexxx 5 yorum daha yazsan serhatı geçiyormuşsun ne oldu çenene🤣

Yine tokat yemissin @serhatt 'tan @xemrexxx bu nasil bir sey meydani @serhatt 'a birakiyorsun :A
------

Aslinda tam konu sayisi kasmak icin müsait bir durum :A :A :A bir kac rapor edeyim bari :F
Biraz sevinsin dedim 14.kocayı da bulamadı iyice depresyona girmesin diye birkaç mesaj yazmadın, hep iyi niyetimden 😂😂

------

Ben varken o bir hiç herkes anlasın artık yetooo. :A

Biraz sevinsin dedim 14.kocayı da bulamadı iyice depresyona girmesin diye birkaç mesaj yazmadın, hep iyi niyetimden 😂😂
Züğürt tesellisi hep aynı kelime oyunları hadi anam naşşş. :A :F