2023 Eylül Ayının En Favori Üyesi - Final

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi üye ayın en favori üyesi olsun?

• The_Erinch

Oy: 6 25.0%
  • 12.Adam

Oy: 10 41.7%
  • Dante

Oy: 6 25.0%
  • Alos

Oy: 2 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .
Ben olmasam halin nice olur. :A
@xdragxx Eşkenar üçgen.
Senle ne alakası var be :A
Heyatım ben rütbe istesem yöneticiliğe aday olurdum :A öyle heveslerim yok yani şimdi @MasacRE @serhatt @Emre Ozansoy @The_Erinch @Zeyno falan bana oy verse kendimden şüphe ederim böyle daha iyi :A
İstemem yan cebime koy hesabı :A o saydığın isimlerin hiç biri sana oy vermemiştir zaten, bunun bilincinde olmanda iyidir :A

Aman yönetici olup çok daha fazla etiketlere boğardın bizi, heves etme boşver :A

İstemem yan cebime koy hesabı :A o saydığın isimlerin hiç biri sana oy vermemiştir zaten, bunun bilincinde olmanda iyidir :A

Aman yönetici olup çok daha fazla etiketlere boğardın bizi, heves etme boşver :A
Ben ileti yazmasam zamanı unutacaktın gene haşladın yo yo ma. :A
@Dosi

@12.Adam @xdragxx

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Bu seferde etiketler fazla geliyor diye uğraş dur ayarsız çarpık :A

• Güldürdün
@12.Adam ne yaptın :A aklına sokttun şunun.
IMG_7883.jpeg
Kolay gelsin.Telefonla mı çöp dökmeye gidiyorsun? :A
Yani dışarda aklıma geldi eve gelince düzelttim ama evet tabiki üzerimde telefon taşıyorum. Dışarda aniden bir şey olsa ulaşım şart :A
Dışarı telefonsuz çıkmıyorum

• Güldürdün
Evet yani sen etikete zehir sürüp göndermişsşndir diye düşündüm önce @Emre Ozansoy a yapıştırdım etiketi o gebermeyince kendim kullandım :A
Öncelikle 28 numaralı mesaja bak :A

Sen etiketi Erinç ile birlikte aldığın için hiç korkmadan kullanmalıydın, tek başına alsaydın bir şeyler yapılırdı belki :A o kadar uğraşa gerek yoktu :A

Evet yani sen etikete zehir sürüp göndermişsşndir diye düşündüm önce @Emre Ozansoy a yapıştırdım etiketi o gebermeyince kendim kullandım :A
Zehri bana verdi sen sür dedi
bende malum yere iyice bulaştırdım. :A
Öncelikle 28 numaralı mesaja bak :A

Sen etiketi Erinç ile birlikte aldığın için hiç korkmadan kullanmalıydın, tek başına alsaydın bir şeyler yapılırdı belki :A o kadar uğraşa gerek yoktu :A
Baksın bakalım anlayacak mı? :A
@12.Adam ve @The_Erinch in birlikte ayın üyesi olmasını isterdim ama yakın tarihte The_Erinch olmadığı için ona vermek istedim. Bence foruma katkılarıyla çok güzel hakediyorsunuz.
Sonuçta renktaşıma oy vermişsin.Ha o ha ben. :Z

@12.Adam ve @The_Erinch in birlikte ayın üyesi olmasını isterdim ama yakın tarihte The_Erinch olmadığı için ona vermek istedim. Bence foruma katkılarıyla çok güzel hakediyorsunuz.
Eşit oy alırlarsa birlikte seçilmeleri mümkün.

12.adam en son şubat 2022’de ayın üyesi olmuştu :A (2022’ninde yılın üyesi, onunla karıştırdın belki)

Dante yanlış hatırlamıyorsam ikinci final şansı, Alos ise ilk kez finalist oldu.

Ben bir tarihçe konusumu açsam acaba :A

Eşit oy alırlarsa birlikte seçilmeleri mümkün.
12.adam en son şubat 2022’de ayın üyesi olmuştu :A (2022’ninde yılın üyesi, onunla karıştırdın belki)

Dante yanlış hatırlamıyorsam ikinci final şansı, Alos ise ilk kez finalist oldu.

Ben bir tarihçe konusumu açsam acaba :A
Şart oldu. :A

• Güldürdün