3 Ekim 2023 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
Yabani maça karşı çok iyi direnerek yerini iyice sağlamlaştırmış artık kolay kolay yıkılmayacağı belli. FOX'un ciddi anlamda tutturduğu ilk yeni sezon işi hayırlı olsun.

Aile'nin AB ve ABC1'de zirvede olmasını bekliyordum ya da zirvede olmasa da en azından 4-5 reyting alır diye düşünüyordum ama bu kadar düşük açması sürpriz oldu. Maça denk gelmenin etkisi vardır ama belli ki maç olmasaymış da aman aman reytingler alamayacakmış. İleride ciddi bir kıpırdanma olmazsa 30 bölümde bitirme planına sadık kalınacaktır.

BBCS ve ÜKK yeni sezona taşınma kararlarının ne kadar hatalı olduğunu bir kez daha göstermiş. Hayatımın Neşesi de bu hengameye rağmen AB'de yükselmeyi başarabilmiş.

Exxen'e para verenler dünkü maçı TV8.5'ta görünce kendilerini nasıl hissetti acaba. :A

Yabani maça karşı çok iyi direnerek yerini iyice sağlamlaştırmış artık kolay kolay yıkılmayacağı belli. FOX'un ciddi anlamda tutturduğu ilk yeni sezon işi hayırlı olsun.

Aile'nin AB ve ABC1'de zirvede olmasını bekliyordum ya da zirvede olmasa da en azından 4-5 reyting alır diye düşünüyordum ama bu kadar düşük açması sürpriz oldu. Maça denk gelmenin etkisi vardır ama belli ki maç olmasaymış da aman aman reytingler alamayacakmış. İleride ciddi bir kıpırdanma olmazsa 30 bölümde bitirme planına sadık kalınacaktır.

BBCS ve ÜKK yeni sezona taşınma kararlarının ne kadar hatalı olduğunu bir kez daha göstermiş. Hayatımın Neşesi de bu hengameye rağmen AB'de yükselmeyi başarabilmiş.

Exxen'e para verenler dünkü maçı TV8.5'ta görünce kendilerini nasıl hissetti acaba. :A
Acun’a parayı kaptırdılar. :A Çiftlikbank dolandırıcılığı misali.

• Güldürdün
Reactions: cookies and Aserat
esra ezmeci, söylemezsem olmaz, nerminin enfes mutfağı ve ne yapmalı bugün kaç almış:))
Esra Ezmeci ile Yeni Baştan
Total:
0.24 reyting - 1.80 share (182)
AB: 0.11 reyting - 1.08 share (226)
ABC1: 0.15 reyting - 1.22 share (219)

Nermin'in Enfes Mutfağı
Total:
0.12 reyting - 0.98 share (252)
AB: 0.10 reyting - 1.02 share (234)
ABC1: 0.11 reyting - 0.97 share (260)

Söylemezsem Olmaz
Total:
0.06 reyting - 0.64 share (374)
AB: 0.10 reyting - 1.29 share (233)
ABC1: 0.11 reyting - 1.11 share (259)

Ne Yapmalı (Özet)
Total:
0.04 reyting - 0.44 share (392)
AB: 0.03 reyting - 0.34 share (352)
ABC1: 0.02 reyting - 0.22 share (409)

Ne Yapmalı
Total:
0.02 reyting - 0.16 share (441)
AB: 0.02 reyting - 0.19 share (373)
ABC1: 0.02 reyting - 0.14 share (418)

#Aile (Yeni Sezon)
Total | (16) | 2,46
AB | (5) | 3,85
ABC1 | (5) | 4,14

13. BÖLÜM (30 Mayıs 2023) - SEZON FİNALİ
TOTAL - AB - 20+ABC1
(3) | 4,01
(1) | 7,18
(1) | 6,70

Tüm gruplarda nerdeyse yarıya düşmüş. Fragmanları hiç ilgi çekici değildi, dizinin başladığınıda bu konudan öğrendim. Maç illaki etkilemiştir. Haftaya yükseliş yaşar ama eski formundan uzak olacaktır. Çok iddialı fragmanlar olmalı.

Talihsiz bir açıklama olmuş. :A
Ee, papaz hep pilav yemez :A

Total düşük bekliyordum ama AB ve ABC1'de minimum 6 alır demiştim, AB'de 4'ü bile görememiş. Bu kadar düşük gitmesi sürpriz oldu.

delirttiniz.png

kıvançın ,kuzey güney sonrası tv işleri zaten zar zor 30 bölüm gördü. aile 30 bölümde final olması çok yüksek dün akşam alınan reyting bölümün maaliyetini kurtarmamıştır. oktay kaynarcanın hep mafya rolünden seyirci sıkılmışsa kıvançın ağresif-sinirli- dediğim dedik erkek rolündende sıkılmış olabilirler.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
kıvançın ,kuzey güney sonrası tv işleri zaten zar zor 30 bölüm gördü. aile 30 bölümde final olması çok yüksek dün akşam alınan reyting bölümün maaliyetini kurtarmamıştır. oktay kaynarcanın hep mafya rolünden seyirci sıkılmışsa kıvançın ağresif-sinirli- dediğim dedik erkek rolündende sıkılmış olabilirler.
Dizinin hikayesinin bir amacı yok, altı dolu sağlam bir "ana hikaye" yok. Senaryo çok kötü...
Çarpışma'nın da kadrosu yıkılıyordu, halini gördük ve birçok dizide bunu gördük...
Senaryo senaryo senaryo...

Acun’a parayı kaptırdılar. :A Çiftlikbank dolandırıcılığı misali.

13. BÖLÜM (30 Mayıs 2023) - SEZON FİNALİ
TOTAL - AB - 20+ABC1
(3) | 4,01
(1) | 7,18
(1) | 6,70

Tüm gruplarda nerdeyse yarıya düşmüş. Fragmanları hiç ilgi çekici değildi, dizinin başladığınıda bu konudan öğrendim. Maç illaki etkilemiştir. Haftaya yükseliş yaşar ama eski formundan uzak olacaktır. Çok iddialı fragmanlar olmalı.

Aile'ye ne olmus öyle 😱

Sizi davet etmiş :A @Alos @serhatt @Angelica
.