BluTV Prens - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
284
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
prens_afis_tarihsiz-1686047035.jpg

BluTV'nin yeni tarihi-komedi dizisi Prens bugün yayına girdi.

Yapımcılığını MGX Film'in, yönetmenliğini Bülent İşbilen'in üstlendiği yapımın kadrosunda, Kerem Özdoğan'la birlikte senaryoyu kaleme alan Giray Altınok'un yanı sıra Hüseyin Avni Danyal, Ceyda Düvenci, Serdar Orçin, Çağdaş Onur Öztürk, Derya Pınar Ak, Aslı Tandoğan, Burak Topaloğlu, Onur Özaydın, Bahadır Vatanoğlu, Canberk Gültekin ve Yılmaz Gruda yer alıyor.

Ailesinin isim verme zahmetine bile girmediği, herkesin sadece “prens” deyip geçtiği sevilmeyen ortanca kardeşin ülkesinin kaderini değiştirmesiyle gelişen hikayesini konu alan dizi, tüm bölümleriyle şimdi BluTV'de!

• Harika
Reactions: Gizmen
İzlerken çok keyif aldım. Gerçekten beklediğimize değmiş. Herkese tavsiye ederim. Her sahnesinde ayrı bir absürtlük var ve bunu cıvıtmadan, ciddi sahnelerle birlikte yapıyor. Umarım diğer sezonları da olur.

• Harika
Reactions: bazinga
Harika olmuş, 1.5 günde bitirdim. House of the Dragon'u izlerken bu kadar keyif almamıştım.

Dozunda komedi, eğlenceli ve sürükleyici konu. Umarım uzun sezonlar devam eder ve aynı başarısını sürdürür. Kadroyu da biraz genişletseler tadından yenmez. :Z

• Harika
Reactions: Gizmen
Dün gece 2 bölüm izledim ve tek sahne dışında mimik kıpırdamadı. O sahnede kılıç ustasını astırdığı
sahne. İzlemem diğer bölümleri.

• İlginç
Reactions: Aserat
Hem burada, hem sosyal medyada çok güzel yorumlar okudum. O yüzden beklentim çok yüksekti ama hiç beklemediğim gibi olmadı.:A Sen başladın mı izlemeye? Senin yorumunu merak ediyorum diziyle ilgili. :A
Ben izleyeli uzun zaman oldu ve gayet beğenip eğlenerek izlemiştim o yüzden şaşırdım senden olumsuz yorum gelmesine. :A

• Üzücü
Reactions: Cervantes
YouTube’da ilk bölümler varmış.
Beğendim ilk bölümünü. Kalan bölümleride en kısa zamanda izlemeyi düşünüyorum.