Bahadır Özdener ve Soner Yalçın'dan Yeni Bir Dizi !

Alemdar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,455
Puanı
410
413186A0-3772-4CBB-9154-320299763F15.jpeg

15 Ocak 2003'te başlayan, 4 sezon 97 bölüm süren efsane dizi 'Kurtlar Vadisi'nin senaristlerinden Bahadır Özdener ve dizinin konsept danışmanı Soner Yalçın'dan yeni bir dizi geliyor.

İstanbul'da yaşanan çete ve mafya çatışmalarının ele alınacağı dizide aynı zamanda, 'İstanbul'da uzun süredir olan bitenlerin' anlatılacağı öğrenildi.

Dizinin arka planında Raci Şaşmaz'ın olup olmayacağı şimdilik belirtilmedi.

Öte yandan dizi Netflix için hazırlanıyorken, alınan son karar ile birlikte yeni sezonda televizyona yapılmasına karar verildi.

Kaynak : Sina Koloğlu

Son düzenleme:
pek benim tarzım olmasa da netflix e iyi bir kitle getirebilir.

Soner Yalçın varsa mutlaka iyi bir şey çıkar. Ama kaynak bana pek güvenilir gelmiyor o yüzden fazla ümitlenmiyorum :A

Netflix için olmasını daha çok isterdim ama hayırlısı diyelim. Süresi kısa etkisi yüksek olurdu.
Ama çok beklerdik :(

@Emre Ozansoy Dizi EDHO devamı olmicak konuda yazdığı gibi olacak, bunu da oynarsa Ozan Akbaba iyi oynar. Gerçek mafyaya dönüş, Carpe Diem burada olsaydı kriz geçirirdi 😂

Ama çok beklerdik :(

@Emre Ozansoy Dizi EDHO devamı olmicak konuda yazdığı gibi olacak, bunu da oynarsa Ozan Akbaba iyi oynar. Gerçek mafyaya dönüş, Carpe Diem burada olsaydı kriz geçirirdi 😂
Ama daha cesur bir yapım izlerdik diye düşünüyorum. Şimdi ana akımda törpüleyerek izleteceklerdir bazı konuları.