Ocak 2023 Ayının En Favori Üyesi - Zeyno

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Yılın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
110,662
Puanı
1,060
"Ayın En Favori Üyesi" final turunda 4 finalistimiz arasında en çok oyu alan @Zeyno 2023 Ocak Ayının En Favori Üyesi seçildi.
Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Etiket @bazinga tarafından verilecektir.

Final oylamasına kalan @Yakamoz-Asi @The_Erinch ve @cokiyitvci 'yi kutluyoruz.

Not:
Ayın en favori üyesi seçilen diğer 2 ay aday olamayacak fakat 2 aylık aradan sonra tekrar aday olma şansı olacaktır.

Kendine oy verseydin şu an sen ve @Zeyno ortak birinci olacaktınız :A Centilmence davrandın.

@Zeyno tebrik ederim. Sırf sen oylamada yer al diye limiti baya düşürmüştüm. Bundan sonra artık çeneni çalıştır :A @The_Erinch

Finale kalan herkes birinciliği haketmişti bu arada.

Ömer kendine oy verse 10 oy olacaktı nasıl ortak birinci olacaklardı :A

Ömer kendine oy verse 10 oy olacaktı nasıl ortak birinci olacaklardı :A
Konuya gidip bakıp bu hatayı yapacağını anlamıştım :A Yakamoz evet 10 oy olacaktı ama o oyunu Zeyno’ya verdi ve ona oy vermezse Zeyno’da 10 oy olacaktı. Anladın şimdi? :A

Kendine oy verseydin şu an sen ve @Zeyno ortak birinci olacaktınız :A Centilmence davrandın.

@Zeyno tebrik ederim. Sırf sen oylamada yer al diye limiti baya düşürmüştüm. Bundan sonra artık çeneni çalıştır :A @The_Erinch

Şimdi ekran görüntüsü alıp, pp yapacakmış 😃🤭😃🤭

iyide ben başka bir şey yazdım, sende yok yanlışsın deyip yanlış hesap etmediğimi gösterdim sana. İki birincimiz olabilirdi dedim sadece.
------

Bende en iyi tahminci etiketimi ekran resmi almıştım ama pp yapmadım :A

Kız birşey demedim ki sonuçta verdi diyorum kötü bişi demedim ki

• Okudum
Reactions: Dosi
Hepinize çok tesekkür ederim arkadaşlar benimle birlikte oylamada yer alan @The_Erinch @Yakamoz-Asi ve @cokiyitvci yi de gönülden tebrik ediyorum.. Benden üc beş yıl bişey çıkmaz artık sıra sizde bakalım bir daha ki ay benden kim devralacak bu ünvani :J

Ve son olarak emeğine sağlık @Dosi cim 😘 Her ne kadar beni birinci edişini gafama vura vura satırlarinda belirtmiş olsanda 🤪 benim için de değişik bir deneyim oldu 😄

Ben @The_Erinch dediği gibi SS alıp cerceveletip profilime asmaya gidiyorum rahatsız etmeyin please 😎

Her daim centilmenlik nasip etsin Allah herkese. :D

Biz @The_Erinch ile birinciliği tadmıştık sıra @Zeyno daydı :D

Her daim centilmenlik nasip etsin Allah herkese. :D

Biz @The_Erinch ile birinciliği tadmıştık sıra @Zeyno daydı :D
Amin Kalkgidelim GIF by TRT

------

Aslında uzun yıllardır forumda...
Az ve öz yazar..
Son dönemde @Dosi ve benim iteklememle öne çıktı..

Haketti ve hakkıyla aldı..
Tebrikler canım benim ❤️

Artık 6 ay emekliye ayrılabilrisin 🤭🤭🤭

@Zeyno
6 yıl emekli olucam ama Eyt den senide yanımda götürcem brooo :J