Onur Büyüktopçu: ''Koriş Rolü Üstüme Yapıştı!''

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
maxresdefault.jpg

Son olarak Kutsal Damacana 4 filminde oynayan Büyüktopçu, çok sevilen Kiralık Aşk'ta canlandırdığı Koriş karakteri ile ilgili konuştu.

Onur Büyüktopçu ''Kariyerimin başında, kariyerimin en iyi işini yaptım Kiralık Aşk'taki Koray rolü ile. Dram oynamak istiyorum, teklif veren yok. Ben tiyatroda dram oynadım mesela. Herkes bunu izleyince nasıl komedi yaptın dedi. Ben dram istiyorum. En büyük şansızlığım da kariyerimin başında böyle bir rolde oynamak oldu. Ben sırf Koray rolünden sıyrılmak için yemek programında sunuculuk yaptım'' dedi.

Kaynak: Televizyon Dünyası Twitter

Son düzenleme:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Koriş sonrası hangi dizide oynadı hiç hatırlamıyorum. Sadece birkaç dizide konuk oyuncu oldu.
Hiçbir dizide ana karakter olarak oynamadan neden böyle düşünüyor?

Mesela Enis Arıkan şu an kendisi ile alakasız bir karakter olan Muzo'yu mükemmel oynuyor bence. O yüzden yorum yapmak değil, denemek gerekiyor. :D

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Koriş sonrası hangi dizide oynadı hiç hatırlamıyorum. Sadece birkaç dizide konuk oyuncu oldu.
Hiçbir dizide ana karakter olarak oynamadan neden böyle düşünüyor?

Mesela Enis Arıkan şu an kendisi ile alakasız bir karakter olan Muzo'yu mükemmel oynuyor bence. O yüzden yorum yapmak değil, denemek gerekiyor. :D
Teklif gelmediği için oynayamıyor.