Hangi Üye, Bulun! - 1. Bölüm - Tahmininizi Konuya Yazın

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Öncelikle @cokiyitvci başkalarının cevaplaması doğru olmamış çünkü yanlış cevaplar çok fazla olacağı için pek anlamı kalmıyor.

Şimdi sevimli avatar diye yazılmış. Etiket listesinde olanları düşünürsek
@The_Erinch @Zeyno @Cervantes ve ben kalıyorum seçeneklerde :A
@Cervantes Yasak Elma izlemiyor. Onu direk eledim :A
Benim Fenerbahçeli olduğumu bilmeyen yoktur:A programa konuk olmuşluğumda var. Yani orda bana uymuyor seçenekler. Kendimide eledim :A
@The_Erinch ve @Zeyno ise @Angelica ’ya yakın diğer isimler ve onların tuttuğu takımlarında bilmeli. Erinç programa katılmıştı.
@Zeyno ise çok mesaj yazma kısmında elendi :A

Yani sevimli avatarlar, aktifliğin durumu ve Türk dizileri olarak bu kişi benimdir diye düşünüyorum ama cevapların yarısı yanlış :A
Format bu. :D Yanlış cevap değil ki konuk kişi de bildiği kadar cevaplıyor Öbür türlü daha kolay olur çünkü. :D
Bakalım 2'sinden biri mi? @Angelica :D

• Beğendim
Reactions: Angelica

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,084
Puanı
1,061

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@xemrexxx olabilir diyenler var. :D Bakalım ikisinden biri mi? :D
@xemrexxx avatarindan entrika cikar
Ender bozuyor sevimligi
Yildiz daha sevimli kaliyor
Sihirli annem 104.Bölümde
Hic bir masal kötüyü hakli cikararak bitmez

Yasak elmada Enderi hakli cikartiyorlar

Ama o kötü karakter
Bunlar olagan kavram oldu
Kötüler her zaman Hakli cikar diyor
Yali capkini
Ates kuslari
Kizilcik serbeti
@cokiyitvci

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Şimdi sevimli avatar kullanan birini mi arayacaz zaten kim.ne izliyor takipleyemiyirum o acıdan zor benim için tahmin;)
------

Buna benzer bir konu bende yapmıştım burada format daha iyi olmuş bir de hangi dizi hangi oyuncu sanatcı olarak yaptım sorularla o diziyi ,şarkıcıyı, oyuncuyu tahmin etmeye çalışıyorlardı aklıma o geldi simdik;)
------

Buna benzer bir konu bende yapmıştım burada format daha iyi olmuş bir de hangi dizi hangi oyuncu sanatcı olarak yaptım sorularla o diziyi ,şarkıcıyı, oyuncuyu tahmin etmeye çalışıyorlardı aklıma o geldi simdik;)

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Şimdi sevimli avatar kullanan birini mi arayacaz zaten kim.ne izliyor takipleyemiyirum o acıdan zor benim için tahmin;)
------

------

Çoğu kişi @xemrexxx ya da @Dosi dedi. :D Bakalım bildiler mi ikisinden biri mi? :D