Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
AB-ABC1'de zirvenin gerçek sahibi Kızılçık Şerbeti gümbür gümbür geliyor. :Z :Z
Bu nasıl bir artış böyle. Sabah sabah keyfim yerine geldi.

Yalı Çapkını kendini tekrar eden ve aşırı kasvetli havası ile kaç haftadır düşüşte. Dizinin fragmanları bile hep aynı, kız-erkek birbirine bağırıyor. :F
Eğer senaryoda düzeltmeler yapmazlarsa aynı Sen Anlat Karadeniz gibi kısa sürede yükselişi ve düşüşü ile akıllarda kalır.

Ateş Kuşları ne güzel düşmüş. Umarım sezon sonuna kadar 2-3'leri görür. Böyle diziler tutmamalı. :)
Heyatım cahil misin hatırla sevgili den İstanbullu geline kadar 15 yıldır cuma akşamları hep totali kötü ; Ab, abc1 i çok iyi bir dizi olurdu ; hiç tarih bilmiyorsun yazıks cık cık. Ss @mrt-06 @serhatt @The_Erinch
Fm6dWZYWYAIIkPr.jpeg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Ateş Kuşları'ndan beklerken Kızılcık Şerbeti'nin sürpriz yapması. :eek: Yalı Sapkını'nın reytinglerini düşüren her iş gözümde daha üstün olduğu için mecbur tebrik edeceğiz napalım. :A

Ateş Kuşları çift haneyi görür derken yerinde saymış hatta düşmüş. Belli ki KŞ'nin bu kadar yükselmesi onu da etkilemiş.

İyilik'in reytingleri çok iyi değildi doğru ama yine de üç güçlü işe karşı 3 reyting alarak iyi direniyordu ve bir süre daha devam edebilirdi. Yeni dizi cumada kendine yer edinebilir mi şüğheli.
------

Ayrıca üstteki mesajda Show TV'nin hiçbir dizisi beklenti karşılamadı denilmiş ama GHBG ve Güzel Günler boru herhalde. :A Tamam sevinelim ama abartmayalım. :A

• Aynen
Reactions: Mehmet Can

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,297
Puanı
1,060
Kızılcık Şerbeti'ne herkes biat edecek. :A
Deniz'den konuya istek parça geldi. :A

Kızılcıklar oldu mu selelere doldu mu hey
Gönderdiğim çoraplar ayağına oldu mu
Mendili eline mendil verdim geline
Kara kına yollamış yar benim ellerime
Mendili eline mendil verdim geline
Kara kına yollamış yar benim ellerime
O-f, o-f, o-f, o-f
------

Nalaka ayol, yorumumu nerenle okudun. :A
Gözüyle okumadığı kesin. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu sezon yayınlamaya başladığı hiç bir diziden yüzü gülmeyen Show TV anlık:
Diğer kanalların yok, Gelsin Hayat Bildiği Gibi yazdan kalan tek başarılı dizi onun dışında Show dizi yapmadı adam akıllı. Şimdi Aile gelecek.

Kızılcık Şerbeti zirveye adım adım, televizyon dünyasının yıldızı @denizz19 haftalar öncesinde ön görmüştü zirve yarışına gireceğine. :Z

• Harika
Reactions: denizz19

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Diğer kanalların yok, Gelsin Hayat Bildiği Gibi yazdan kalan tek başarılı dizi onun dışında Show dizi yapmadı adam akıllı. Şimdi Aile gelecek.

Kızılcık Şerbeti zirveye adım adım, televizyon dünyasının yıldızı @denizz19 haftalar öncesinde ön görmüştü zirve yarışına gireceğine. :Z
Yapmadı mı. :eek:

20221102_121315.jpg

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aile de beklenileni veremeyecek gibi ve Kızılcık Şerbeti ile devam edecek kanal yoluna. :A Boş günlerinde GGS ve Kemal Sunal filmleri yayınlayacağına KŞ tekrarı verip Çalı Yapkını etkisi yaratmaya çalışabilir.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
He birde bu var işte başka dizi mi yaptı doktor diziisi dışında :A
Sağ ol ya bu diye andığın için. :A Komedi dizilerinin tutmadığı dönemde Teşkilat ve Yargı karşısında 4 reytinge dayanan işi hafife alma rica ederim. :A

Bir de Sipahi var ama onu görmezden gelebilirsin. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Evet canım hatta Barış Kılıç ile buluştuğum zaman kendisine AB grubunda zirveye bir süre sonra yerleşecek demiştim. Yine öngörü yine ben. :A

• Harika
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Evet canım hatta Barış Kılıç ile buluştuğum zaman kendisine AB grubunda zirveye bir süre sonra yerleşecek demiştim. Yine öngörü yine ben. :A
Boşuna TV dünyasının parlayan yıldızı demiyorlar sana. :bhr:

Sağ ol ya bu diye andığın için. :A Komedi dizilerinin tutmadığı dönemde Teşkilat ve Yargı karşısında 4 reytinge dayanan işi hafife alma rica ederim. :A

Bir de Sipahi var ama onu görmezden gelebilirsin. :A
Yok ben başarısını hafife almıyorum kesinlikle.. Sipahi bir hataydı onu saymasak da olur. :A

Aile de beklenileni veremeyecek gibi ve Kızılcık Şerbeti ile devam edecek kanal yoluna. :A Boş günlerinde GGS ve Kemal Sunal filmleri yayınlayacağına KŞ tekrarı verip Çalı Yapkını etkisi yaratmaya çalışabilir.
Sen kahin misin :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,627
Puanı
1,060
Recep İvedik bilmem kaçıncı tekrarına rağmen 3.50 reyting almış. Acun bu sonuçları görünce Survivor'ı Cuma yerine Perşembe gecesi yayımladığına çok pişman olmuştur. En az 4.50-5 alırdı.