Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
taff_logo_5.png

'Bihter' filminin yayınlanacağı platform belli oldu!

Yapımcılığını TAFF Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Mehmet Binay ile Caner Alper'in oturacağı, senaryosunu Merve Göntem'in kaleme aldığı ve başrolünde Farah Zeynep Abdullah'ın yer alacağı filmin hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Mart ayının son haftasında çekimleri başlaması planlanan ve Behlül karakteri için Ekin Koç, Serkan Çayoğlu, Tolga Sarıtaş, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Halit Özgür Sarı, Boran Kuzum ve Deniz Can Aktaş'ın düşünüldüğü öğrenilen film Netflix Türkiye'de yayınlanacak.

Bihter, yakında Netflix Türkiye'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Netflix'te olmasına sevindim de mart-nisan ayında müsait olacak erkek oyuncu arayıp şu anda dizisi olan Alp Navruz'u mu düşünmüşler cidden. :A Benim aklımdan Metin Akdülger veya Selahattin Paşalı geçiyor ama bu isimler arasından olacaksa Ekin Koç ve Çağlar Ertuğrul'a da varım umarım iyi bir seçim yapılır.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Dijital bunu da kapmış, sinemalara can suyu olabilecek bir film daha gitti. :A

Behlül karakteri için adaylardan hiçbiri kafada oturmuyor ayrıca, bilemedim…

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
Behlül karakterinin kim olacağını öğrenmiş olduk böylelikle:A
Liste az olmuş :A

Netflix'te olmasına sevindim de mart-nisan ayında müsait olacak erkek oyuncu arayıp şu anda dizisi olan Alp Navruz'u mu düşünmüşler cidden. :A Benim aklımdan Metin Akdülger veya Selahattin Paşalı geçiyor ama bu isimler arasından olacaksa Ekin Koç ve Çağlar Ertuğrul'a da varım umarım iyi bir seçim yapılır.
Selahattin Paşalı oldukça naif karakter.Behlül gibi çapkın ve fırıldak bir karakter olur mu? :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Mehmet Can

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Çağlar Ertuğrul bu isimler arasında en iyi seçim olur. Dönem filmi olacağı için baya yakışır.