Kadir Doğulu #adaleTT'ye Konuk Oluyor! | TRT Dijital

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,922
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
7swvo5n.jpg

TRT Dijital'in çekimleri devam eden Vernant DP imzalı yeni dizisi #adaleTT'ye sürpriz konuk!

Yönetmen koltuğuna Emre Kavuk'un oturduğu, senaryosunu Ümit Cihan Canpolat'ın kaleme aldığı; Yurdaer Okur, Burak Sergen ve Erdem Kaynarca'nın başrolünü paylaştığı diziye şu sıralar 'Gecenin Ucunda' ile ekranlarda olan başarılı oyuncu Kadir Doğulu konuk oluyor.

#adaleTT, yakında TRT Dijital'de!

Bir platform var. Dizilerine konuk oyuncular giriyor. Ama kendi aralarında izleniyor galiba. Seyirci olarak ulaşamadık

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Bir platform var. Dizilerine konuk oyuncular giriyor. Ama kendi aralarında izleniyor galiba. Seyirci olarak ulaşamadık
Sektöre birden fazla dizi ile giriş yapmak istediklerinden açılışı ertelenip duruyor, en son yeni yılın ilk çeyreğinde açılacak denildi.

• Beğendim
Reactions: Gizmen
Sektöre birden fazla dizi ile giriş yapmak istediklerinden açılışı ertelenip duruyor, en son yeni yılın ilk çeyreğinde açılacak denildi.
Böyle yapmaları daha mı iyi bilmiyorum ama sonu exxen e benzemez umarım.
------

Aradığınız dijital platforma şu anda ulaşılamıyor.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.:A
Onu birinin demesi için sistemin kurulmuş olması gerekiyor. Ben ondan da şüpheliyim :D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Böyle yapmaları daha mı iyi bilmiyorum ama sonu exxen e benzemez umarım.
------

Onu birinin demesi için sistemin kurulmuş olması gerekiyor. Ben ondan da şüpheliyim :D
Şifreli mesaj mı bu ? Üçüncü tekil şahıs tehlike arz ediyor gibi... :A

Forum İstatistikleri

Konular
171,050
Kullanıcılar
8,439
Son Üye
Wickah