'Gibi'nin Yeni Sezon Çekimleri Başladı! | Exxen

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
cby4hr7.

Exxen'in fenomen dizisi Gibi'nin yeni sezon çekimleri başladı!

Yapımcılığını Özcanlar Yapım Sarayı'nın, yönetmenliğini Onur Uzun'un üstlendiği, başrollerini Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan'ın paylaştığı dizinin yeni sezon çekimleri bugün başladı.

Gibi, yeni sezonuyla yakında Exxen'de!

Son düzenleme:

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Ömer Sinir neden ayrılmış ki bu kadar başarılı giden bir işten :( Umarım yeni gelen yönetmen dizinin kimyasını bozmadan bize kaliteli bölümler sunabilir.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Dizi başlamadan önce doğru düzgün tanıtımını yapmayan (hatta 2. sezon öncesinde bile sessizlik sürüyordu) Exxen ekibinin dizi fenomen olunca bir anda üstüne titremeye başlaması. :A

Ömer Sinir neden ayrılmış ki bu kadar başarılı giden bir işten :( Umarım yeni gelen yönetmen dizinin kimyasını bozmadan bize kaliteli bölümler sunabilir.
Sinema filmi çekecek belki birkaç bölüm sonra gelir. :A Gerçi bu dizide yönetmenliğin pek etkisi yok asıl olay senaryoda sonuçta. :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Dizi başlamadan önce doğru düzgün tanıtımını yapmayan (hatta 2. sezon öncesinde bile sessizlik sürüyordu) Exxen ekibinin dizi fenomen olunca bir anda üstüne titremeye başlaması. :A

Sinema filmi çekecek belki birkaç bölüm sonra gelir. :A Gerçi bu dizide yönetmenliğin pek etkisi yok asıl olay senaryoda sonuçta. :A
Olsun, ekip hiç değişmesin. O yakaladıkları sinerji bozulacak ve aynı kalitede bölümler izleyemeyeceğiz diye korkuyorum. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Sihirli annem bundan iyiydi @Aserat @12.Adam

• Güldürdün

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Genel olarak ikinci sezonu bittikten sonra keşfedildi. Umarım bu durum beklenti açısından dezavantaj yaratmaz :(

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yönetmenin değişmesi ilginç olmuş ama işin arkasındaki ekip bu diziye gereken özeni yeterince gösterdiğinden dolayı sorun olmayacaktır diye umuyorum. Yine keyifle ve ilgiyle izlenecek bir sezon olacağına eminim.. Bakalım bu sezon ne çılgınlıklar yazdı ruh hastası ikilimiz...

• Beğendim

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Yönetmenin değişmesi ilginç olmuş ama işin arkasındaki ekip bu diziye gereken özeni yeterince gösterdiğinden dolayı sorun olmayacaktır diye umuyorum. Yine keyifle ve ilgiyle izlenecek bir sezon olacağına eminim.. Bakalım bu sezon ne çılgınlıklar yazdı ruh hastası ikilimiz...
Sen ikinci sezonu bitirdin mi? ...

• Beğendim
Reactions: MEnes