BluTV'nin Üyelik Ücretlerine Zam!

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
İşin arka yüzü ortaya çıktı. Hepsiburada Premium üyeliklerine BluTV bedava olacakmış ve ayda 10 TL. :Z

BluTV de muhtemelen HBO Max gelişi sonrası yoluna küçülerek devam edecek. Daha az pahalı işle daha butik bir formatta devam edecekler gibi. Güzel haber bence. :Z
Dün Hepsiburada Premium alabilenlere yıllık abonelik hediye etmişler. :A Bunu da eklemek isterim.

Anladığım kadarıyla Amazon’un Prime Video tarafı gibi olacak. Az ama öz içerik ile yollarına devam edecekler, aynı Amazon’da olduğu gibi birçok insan hiç kullanmayacak olsa bile ayda 10 TL ile alır zaten bu üyeliği.
Tam bunun konusunu açacaktım vazgeçtim. Ben de hemen alacağım Premium. Vodafone TV kapandığı için uydu kanallarını izleyemiyordum, Blu TV'de vardı. Ayrıca FX dizilerim de var (TWD, AHS). :Z Bekle beni Blu TV ilk kullanıcılarından biri olarak yeniden geri dönüyorum. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,190
Puanı
1,060
Tam bunun konusunu açacaktım vazgeçtim. Ben de hemen alacağım Premium. Vodafone TV kapandığı için uydu kanallarını izleyemiyordum, Blu TV'de vardı. Ayrıca FX dizilerim de var (TWD, AHS). :Z Bekle beni Blu TV ilk kullanıcılarından biri olarak yeniden geri dönüyorum. :A
Standart uydu alıcısı kullanmıyor musun?

• Beğendim
Reactions: mrt-06