'Halka' ile İlgili Son Durum Ne?

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,768
Puanı
460
Son zamanlarda aldığım en mutluluk verici haber bu olsa gerek... Sonunda büyük özlem bitiyor demek.. Sonunda somut adımlar atılıyor ve efsane dizimize kavuşuyoruz demek... Umarım aynı kadro olur, umarım yayınlandığı zamandaki haberlerde yer alan yeni kadro, yeni konsept değildir dizinin devamı... Sonuçta dijital platforma yapılıyor, oyuncular ikna edilirse (ki yayınlanırken hepsi diziyi çok çok seviyordu...) çekimler ayarlanır ve bir şekilde aynı kadro ile dönülebilir...

En son hangi diziyi Halka kadar sevdim hatırlamıyorum bile her bölümü heyecanla ve merakla beklediğim nadir dizilerden olmuştu Enesin dediği gibi umarım aynı kadro olur ama yeni bir kadro olursa bile senaryoyu çok beğendiğim için izleyeceğim.
finali tatmin etmiş miydi? buna göre izlemek istiyorum ben de.

• Beğendim
Reactions: MEnes and baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
finali tatmin etmiş miydi? buna göre izlemek istiyorum ben de.
Thriller dizileri seviyorsan Halkayı da seversin,o zaman sezon finali yapmıştı yani final değildi çünkü hikayeyi bitirmediler açık bir kapı bıraktılar herkes yeni sezonda devam edecek diye bekliyordu ama sonra yayından kaldırıldı.

• Beğendim
Reactions: MEnes

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,768
Puanı
460
Sezon finali çok çılgın bir yerde sonlanmıştı... Ardında epey gizem bırakmıştı ve nasıl devam edeceğine dair çok büyük merak söz konusuydu... Kesinlikle izlenmesini tavsiye ederim.

Thriller dizileri seviyorsan Halkayı da seversin,o zaman sezon finali yapmıştı yani final değildi çünkü hikayeyi bitirmediler açık bir kapı bıraktılar herkes yeni sezonda devam edecek diye bekliyordu ama sonra yayından kaldırıldı.
final yaptığı zaman kesinlikle bakacağım o zaman teşekkür ederim :)

• Beğendim
Reactions: MEnes and baron