Yeme-İçme Soğuk Baklava

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
1 dilim soğuk baklavayı 100 tane İzmir bomba isimli vasat şeye tercih ederim... :A @MasacRE

SANA HELAL OLSUN BE, VURUN @MasacRE İSİMLİ KÜTÜĞE... @Maskeli Fedai
YAV SİZİN ALLAH'INIZA KURBAN.. Kütük vasat tatlısını da alıp gitsin burdan.. @MasacRE
------

Seni admini olduğum platformlardan ömür boyu banlarım...

İyice çirkinleşti...

Orayı karıştırma, burada güç bende...
Sayın Gs'li dostum gel benim yanıma .

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
AĞAM da kilosunu 225 tl den alabileceiğiniz... adı baklava olup, sadece görsel olarak benzeyen tatlıdır.

Hafif bir tatlı..

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
1 dilim soğuk baklavayı 100 tane İzmir bomba isimli vasat şeye tercih ederim... :A @MasacRE

SANA HELAL OLSUN BE, VURUN @MasacRE İSİMLİ KÜTÜĞE... @Maskeli Fedai

YAV SİZİN ALLAH'INIZA KURBAN.. Kütük vasat tatlısını da alıp gitsin burdan.. @MasacRE
------

Sayın Gs'li dostum gel benim yanıma .
BOMBA'mızın bünye üzerinde yarattığı fizyolojik etki bile tek başına yeter sütlü huriyeyi tokatlamasına. Güne bir tane BOMBA ile başlarsan o günün bomba gibi geçer. Sütlü huriyenin ne faydası var peki. Sıcak yaz günlerinde ferahlatıyormuş... Hadi oradan. Ferahlamak istesem 1 bardak soğuk su içerim. Hem daha çok ferahlarım hem de param cebimde kalır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Unutulup gitmiş sütlü nuriye tatlısını modifiye edip adını soğuk baklava koyarak bize yutturulmaya çalışılan 🎈 bir tatlıdır... @MEnes @Sherlock @Maskeli Fedai @phoebebuffay
Kesinlikle öyle gurme yoldaşım benim... Böyle 🎈 bir tatlıyı da bu kadar övmezsiniz be... @Sherlock @Maskeli Fedai @phoebebuffay
------

Size leş herifler demekte ne kadar haklı olduğumu ispatladığınız için teşekkürler...
Her seferinde ispatlıyorlar zaten bu durumu canım yoldaşım... Bu iki leş bunu yapmayı alışkanlık haline getirdi...

phoebebuffay

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
BOMBA'mızın bünye üzerinde yarattığı fizyolojik etki bile tek başına yeter sütlü huriyeyi tokatlamasına. Güne bir tane BOMBA ile başlarsan o günün bomba gibi geçer. Sütlü huriyenin ne faydası var peki. Sıcak yaz günlerinde ferahlatıyormuş... Hadi oradan. Ferahlamak istesem 1 bardak soğuk su içerim. Hem daha çok ferahlarım hem de param cebimde kalır...
%90'ı nutelladan ibaret, yumurta kırmayı bilmeyen birinin bile 1 dakikalık tarif videosunu izleyerek kolayca yapabileceği, Eti Tutkudan hallice bir atıştırmalığı -tatlı demem bu şeye :A- savunmak için fazla kasmışsın gibi. :A Soğuk baklava süt, fıstık ve kakaonun muhteşem kombinasyonuyla oluşan bir sanat eseridir, gurmelerin ağzına layıktır. Tatlı sevmem diyen birine bile yarım kilo yedirtebilecek bir lezzete sahip muhteşem bir icattır. :A @Maskeli Fedai @Sherlock
------

Kesinlikle öyle gurme yoldaşım benim... Böyle 🎈 bir tatlıyı da bu kadar övmezsiniz be... @Sherlock @Maskeli Fedai @phoebebuffay
Damak zevki olanlar över... Sen çikolatalı tatlı sevmiyorum diyerek direkt kategori dışı kaldın. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
%90'ı nutelladan ibaret, yumurta kırmayı bilmeyen birinin bile 1 dakikalık tarif videosunu izleyerek kolayca yapabileceği, Eti Tutkudan hallice bir atıştırmalığı -tatlı demem bu şeye :A- savunmak için fazla kasmışsın gibi. :A Soğuk baklava süt, fıstık ve kakaonun muhteşem kombinasyonuyla oluşan bir sanat eseridir, gurmelerin ağzına layıktır. Tatlı sevmem diyen birine bile yarım kilo yedirtebilecek bir lezzete sahip muhteşem bir icattır. :A @Maskeli Fedai @Sherlock
------

Damak zevki olanlar över... Sen çikolatalı tatlı sevmiyorum diyerek direkt kategori dışı kaldın. :A
Damak zevki dediğin nedir... Neye göre kime göre... Heey gidi hey, tatlı dedin mi bana soracaksın... Gerçek bir gurmeyimdir o konuda... Adaşım iyi bilir... :A @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Kesinlikle katılıyorum. :A Tatlı bile diyemeyiz o şeye. Yazın yemeye kalksan ağır, hemen bayıyor. Kışın yemeye kalksan çok daha iyi alternatifleri var. Bomboş bir şey işte. :A Diğerindeki malzemelerin kalitesi bir yana, aynı zamanda belli bir ustalık isteyen bir şey, kıyas kabul etmez... @Maskeli Fedai
Damak zevki dediğin nedir... Neye göre kime göre... Heey gidi hey, tatlı dedin mi bana soracaksın... Gerçek bir gurmeyimdir o konuda... Adaşım iyi bilir... :A @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai
Tadına dahi bakmadığı bir şeyden nefret eden insan gurme falan değildir, iyi miyi bilmem...