Sohbet & Muhabbet Konusu

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: The_Erinch

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Doğaüstü olaylar, şeytan, melek, Gizem, fantastik öğeler bolca var.. İlgili olayları din ve bilim arasında değerlendirmeye çalışan bir grubun hikayesi 3.sezonu gördü.
Şimdi araştirdim bu da platform dizisiymiş:X Paramount+ TR'ye gelirse izleriz:p (giderek çoğalıyorlar)

Absürt-kara komedi tadında bişey sanırım(b) Luke Cage'deki adam başrolmüş ona nasıl katlanırım bilmiyorum ama din+bilim tarafı ilgimi çekti:A Şeytanı kapsule mi tıkıyorlar napıyorlar:F

• Güldürdün

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
@BARON男爵 The Boys izliyor musun? Son sezon 5. Bölümüde bugün izledim.

@Forumdash Sen Evil adlı diziyi izledin mi hiç? Bu arada Mezarlıkta 3. Bölüme başlayacağım birazdan 🤭🤭

@Zeyno @Emre Ozansoy Yabancı dizi deneyimi açısından Lost yada Greys Anatomy başlayın emi 👌

@Gerekli24 Hoşgeldin, nasıl geçti?
Şimdilik Kenobi'yi izliyorum diğer yandan The Boys'un bitmesine bekliyorum ki 2 günde bitireyim ve Halo var onu da listeye ekledim.

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Beğendim

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Doğan nerden buldum İrlanda’daki izlediğim dizi polisiyeymiş ben mecbur kaldım yasak elma şekline çevirmeye bizde öyle polisiye konular işlenmez
Yok kilisede tecavüz küçücük çocuğa Papa tarafından yada oğlu tarafından ardından ikiside daha çocuk batıl inanç mafyası 13 numarayı eve giren kayboluyor
Korona virüsten korkup sarılmak isteyen birisine beyzbol sopasıyla camdan uçuruyor adam ölüyor eski ekip lideri dosyayı kapatmaya çalışıyor delilleri karartıyor kaza diye göstermeye çalışıyor
------

@Angelica Başlangıç bölümleri aylık 50 euro

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
@Doğan nerden buldum İrlanda’daki izlediğim dizi polisiyeymiş ben mecbur kaldım yasak elma şekline çevirmeye bizde öyle polisiye konular işlenmez
Yok kilisede tecavüz küçücük çocuğa Papa tarafından yada oğlu tarafından ardından ikiside daha çocuk batıl inanç mafyası 13 numarayı eve giren kayboluyor
Korona virüsten korkup sarılmak isteyen birisine beyzbol sopasıyla camdan uçuruyor adam ölüyor eski ekip lideri dosyayı kapatmaya çalışıyor delilleri karartıyor kaza diye göstermeye çalışıyor
------

@Angelica Başlangıç bölümleri aylık 50 euro
Oha bu nasıl senaryo