Oktay Kaynarca'nın Yeni Dizisinin Adı Belli Oldu! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
OKTAY-1-696x865.jpg

Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinin adı belli oldu!

Yapımcılığını Güzel Adamlar'ın, yönetmenliğini Onur Tan'ın, senaristliğini Alican Yaraş ve Yusuf Reha Alp'in üstlendiği, başrolünce Cezayir karakteriyle Oktay Kaynarca'nın yer alacağı dizinin adı 'Ben Bu Cihana Sığmazam' olarak belirlendi.

Yeni sezonda ATV'de ekrana gelecek olan ve bazı sahneleri yurt dışında çekilecek olan dizinin oyuncu kadrosu ise önümüzdeki günlerde netleşecek.

Kaynak: Birsen A.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: ömer karataş

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
OKTAY-1-696x865.jpg

Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinin adı belli oldu!

Yapımcılığını Güzel Adamlar'ın, yönetmenliğini Onur Tan'ın, senaristliğini Alican Yaraş ve Yusuf Reha Alp'in üstlendiği, başrolünce Cezayir karakteriyle Oktay Kaynarca'nın yer alacağı dizinin adı 'Ben Bu Dünyaya Sığmazam' olarak belirlendi.

Yeni sezonda ATV'de ekrana gelecek olan ve bazı sahneleri yurt dışında çekilecek olan dizinin oyuncu kadrosu ise önümüzdeki günlerde netleşecek.

Kaynak: Birsen A.
Ben Bu Cihana Sığmazam olmuş şuanda düzeltme yapılmış sitede haber güncellendi.

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
hayırlısı olsun inşallah çakır ve hızır gibi iz bırakan bir karakter olur konusunu kadroyu merakla sabırsızlıkla bekliyorum

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Kor' ismi kesinlikle daha iyiydi, o kalabilirdi bence.

Ek olarak 'Ben Bu Cihana Sığmam' daha iyi ve güzel görünüyor. 'Sığmazam' kısmı olmamış, umarım onda bir düzeltmeye gidilir.

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Eşkıya ekibinin ahı hem kanaldan, hem de ekibi yarı yolda bırakan oyuncudan çıkacaktır. Tutacağını da sanmıyorum bu dizinin zaten.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Eşkıya ekibinin ahı hem kanaldan, hem de ekibi yarı yolda bırakan oyuncudan çıkacaktır. Tutacağını da sanmıyorum bu dizinin zaten.
Sığmazam deyince aklıma Sadi'nin konuşma tarzı geldi Oktay Kaynarca da Erkan Petekkaya gibi Doğu şiveli karakter mi oynayacak acaba. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes