2021-2022 Sezonu Şampiyonu Trabzonspor!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
2021-2022 Süper Lig Ahmet Çalık sezonunun şampiyonu belli oldu.

34. hafta sonunda şampiyon olmak için 1 puana ihtiyacı olan Trabzonspor, 35. haftada Antalyaspor ile 2-2 berabere kalarak şampiyonluğunu resmen ilan etti.

Fav10.net olarak Trabzonspor'u ve Trabzonsporluları tebrik ediyoruz.

1651348442739.png

• Beğendim
Reactions: baron and Klaus

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Allah'ım sana şükürler olsun. Şu günleri gördüm ya ölsem de gam yemem. Sahanın içinden yeni çıktım şimdi eve gidiyorum. Gözlerim nemli olmasa sahadan foto atardım. Altay maçında karnaval yaşamak dileğiyle.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yok izleyemedim normalde 5 dk uzatma vermişlerdi 90+10 oldu daha bitmemişti
taraftar girdi 90+3 te maç 7 dakika durdu
------

Allah'ım sana şükürler olsun. Şu günleri gördüm ya ölsem de gam yemem. Sahanın içinden yeni çıktım şimdi eve gidiyorum. Gözlerim nemli olmasa sahadan foto atardım. Altay maçında karnaval yaşamak dileğiyle.
maç bitmeden sen girmedin sahaya demi 90+3 te @mesmeso

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yok ben maçtan sonra indim.
o olay olmasa iyidide 2-2 deseydim Antalya atardı bence ne zaman trabzon yener dediğimde berabere kaldınız budefa Antalya yener dedim 3-2 budefada maç 2-2 bitti benim stratejik planlama öğretmenim haklı
öyle bir olay oldu mu sessiz kal içine at ben başkan olsaydım fenerbahçeye megafonla çıkmazdım sakin kalmak lazımdı ben teknik direktörlük yaptığım için lisede ben taraftar baskısından etkilenmem hiç diyarbakırlı maçta bir değişiklik yaptım sınıfın kaptanını çıkardım adamlar ikinci sarı karttan kırmızı kart gördü nerdeyse
diğer futbolcusuda görüp sınıfım 4-2 mağluptu maçı 3-0 galibiyete çevirecektim ama hemen maç bitti
geldi konuştu ödümü koparttın demişti yinede iyi taktik demişti ben finaldeyken bile teslim olmadım 7-0 dan maçı 7-7 yaptım son saniye golü yedik 8-7 yenildim 2011 de sosyal b ye yenilmişti 11 sosyal a
------

@emreemreu

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Çok şükür bu olayıda kaptırmadık yanlış anons vakasından sonra maç bitmeden sahaya giren taraftar skandalınıda patentleyerek ülkemizin renkerine bağladık trabzonspor şampiyon zaten olacaktı ligin başından beri belliydi gerek hakem korumaları gerek var kararları gerek atama yapılan hakemlerden kaynaklı maçların oynanma saatinden alakalı sonuçta şampiyonluk şampiyonluktur..
şunuda gördük kü son viraja giren 3büyükten biri değilse illaha ki o virajda kayıp gidiyor galatasaray maçında yenikken galip geldiği gün trabzonspor şampiyon olmuştu zaten bu arada ( marcao tşk )
Tekrardan tebrikler forumdaki tüm trabzon fanları ve sevenleri..

• Güldürdün
Reactions: mesmeso