NOW Mahkum - Dizi Yorumları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
  • Üzücü
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dün akşam yayınlanan bölümden sonra diziyi bırakmanın tam zamanı diye düşünüyorum. Sadakatsiz'den sonra bu kadar saçmalayan bir uyarlama dizi görmedim.

Beybaba'nın en güvendiği kişi olan Yadigar'ın Sinyor'a çalışıyor olması, Cemre'nin ölmesi, Barış ve Sasha'nın her şeyden bu kadar kolay kurtulması sıktı. Fırat daha kendini aklayamadan Cemre'nin cinayetinin peşine düştü.

Sezon sonunda doğru düzgün final yapmalı, ikinci sezon büyük hata olur ve Son Yaz gibi yeni yılı görmeden final yapar olmayan hikayesiyle.

• Beğendim
Reactions: Felon

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Hakim
Sinyor
Savcı
Zahit
Avukat
Yadigar
Mahkum Fırat

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Başından beri Sasha yada Barış'ın Cemre'yi öldürmediğini düşünüyordum, öyle de oldu. Zahit kırk yılın başında bir işe yaradı diyeceğim ama Cemre yine öldü. :(

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Geçen haftanın saçmalığını bu hafta harika bir bölüm ile kapattılar, sezon finali gibi bir bölüm izledik 2 saat boyunca. Umarım bu saatten sonra Fırat'ın aleyhine bir olay olmaz ve sezon finaline kadar güzel bölümler izleriz.

Zahit, Tomris'i yastıkla boğdu ama öldüğünü düşünmüyorum. Barış'ta içeceklerine zehir koydu, oradan nasıl çıkarlar merak ediyorum. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanın Fırat'a ait olmasından sonra tekrar cezaevine girer diye beklerken Tahir'in tüm suçu üstlenmesi... :eek:

Edit: Fırat ile plan yapmışlar. :eek:

Sanırım hapse girerek çıktı diziden Anıl İlter. :(

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Rafi'nin bahsettiği kişi büyük ihtimalle başsavcı, başka kişilere ihtimal vermiyorum ama şaşırtabilirler. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Savaş'ın yaşadığına inanmıyordum ama cidden yaşıyor gibi. Bu sefer de Savaş Barış'ın yerine geçer yada Fırat Barış diye Savaş'ı alır ve yine kaybeder. :T:

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Başsavcının parayla tutulduğu o kadar belli ki dakikasında sardı savcıma savaş gerçekten yaşıyor mu yaşıyorsa şimdi ne olacak barış gidecek savaş gelecek yine yaşayan savaş yesari mi olacak. kafamda deli sorular ??

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Innocent Defendant' uyarlaması olarak yola çıkıp bu kadar saçmalamayı nasıl becerdiler cidden çok merak ediyorum. Umarım gelecek sezon Kasım - Aralık ayına kalmadan biter de Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ile Melike İpek Yalova'yı kaliteli senaryosu olan işlerde izleriz.

Gelecek sezon perşembe akşamları Hakime Hanım'da olacağımız bir kez daha kesinleşti. :Z
------
Seray erken kurtulmuş bu rezillikten. :A @kerem
r0mvndv.jpg

Son düzenleme:
  • İlginç
Reactions: kerem

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
'Innocent Defendant' uyarlaması olarak yola çıkıp bu kadar saçmalamayı nasıl becerdiler cidden çok merak ediyorum. Umarım gelecek sezon Kasım - Aralık ayına kalmadan biter de Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ile Melike İpek Yalova'yı kaliteli senaryosu olan işlerde izleriz.

Gelecek sezon perşembe akşamları Hakime Hanım'da olacağımız bir kez daha kesinleşti. :Z
------
Seray erken kurtulmuş bu rezillikten. :A @kerem
r0mvndv.jpg
Ben bu olayı beklemiyordum...

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
Son birkaç bölümdür aklımdan geçmiyor değildi ama böyle bir şey cidden beklemiyordum. Twitter'da Barış'ın ölmediğini öğrendiler, ortaya çıksın diye böyle bir oyun yapıyorlar yazmışlar ama yine de saçmalık.
Dizinin ikinci sezonu gelsin diye bu olayı kullanmak istemişler de. Uğraş Güneş uğraşsa bu diziyi orjinalinden daha iyi yazabilirdi. İkinci sezon başka konuda çıkartabilirdi. Savcının ailesine hep bir dokundurma var. Ama ne olduğu hiç belli değil.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin ikinci sezonu gelsin diye bu olayı kullanmak istemişler de. Uğraş Güneş uğraşsa bu diziyi orjinalinden daha iyi yazabilirdi. İkinci sezon başka konuda çıkartabilirdi. Savcının ailesine hep bir dokundurma var. Ama ne olduğu hiç belli değil.
Daha önceki dizilerini izlemediğim için bir şey diyemem ama bu diziyi çok güzel batırdı Uğraş Güneş. Keşke tek sezonluk ve orijinali ile birebir giden bir dizi olsaydı. Sezon finali sahnesi de uçurumdan düştükleri yer olabilirdi, yeni sezon için oradan iyi şeyler çıkabilirdi.

• Beğendim
Reactions: Mr.At