'Bir Yaz Dizisi' Kadrosuna 3 Sürpriz İsim! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,914
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FPxWQoMXMAwbvix

'Bir Yaz Dizisi' kadrosuna 3 sürpriz isim!

Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar'ın, yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin, senaristliğini Barış Erdoğan ile İlker Arslan'ın üstlendiği, başrolünde Burak Yörük (Tarık) ile İlayda Alişan'ın (Asya) yer alacağı dizinin hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Ablası oyuncu olmak isteyen Asya’nın yönetmenin keşfiyle bir anda değişen hayatını ekrana taşıyacak olan dizinin kadrosuna Zeynep Kankonde, İlkin Tüfekçi ve Ceren Taşçı dahil oldu.

Bir Yaz Dizisi, yakında Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica
Güzel isimlerde hep aynı kişiler dizideki adlar da hep aynı :A

Zeynep hanım AMİ'nin bitmesini bekleseydiniz bari. :A Şu son skandaldan sonra hala malum kişiyi başrolde oynatacak kadar tiynetsiz bir iş olduğu için şimdiden kafamda iptal ediyor ve başarısızlığı için temennilerimi hazırlıyorum. :):)

Yaz dizileri hep aynı isimlerle çalışıyor zaten..

Bence geçen yaz sezonundaki düşük reytinglerden sonra yaz dizisi yapmak büyük risk. Ben kanal yöneticisi olsam yeşilçam filmleri, yabancı filmler ağırlıklı giderdim yaz boyunca. Bu filmler bu dizilerden daha iyi gidiyor genelde.

Yaz dizileri hep aynı isimlerle çalışıyor zaten..

Bence geçen yaz sezonundaki düşük reytinglerden sonra yaz dizisi yapmak büyük risk. Ben kanal yöneticisi olsam yeşilçam filmleri, yabancı filmler ağırlıklı giderdim yaz boyunca. Bu filmler bu dizilerden daha iyi gidiyor genelde.
Show'da dizi yapmasın Güldür Güldür tekrarı koysun :A

Gerçekten hep aynı isimler, kabak tadı verdi artık.

Zeynep Kankonde ne yapmaya çalışıyo,r neden kıytırık yaz dizilerinde oynamakta ısrar ediyor anlaması güç.

Dizinin ismi değişti de yeni ismini unuttum :D Severse'li bir şeydi.

Edit: evet, doğru hatırlıyorum "Severse" olarak değişti. Tekrar değişeceğini tahmin ediyorun :D

Son düzenleme: