TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Yorumlara biraz göz attım da Gülben bir anda hamile kalmış diyorlar. :F Geçen sezonun fenomen dizisinde hiçbir akıl emaresi kalmamış yazık. :A
Senarist nabza göre şerbet veriyor yine. Daha 5-6 bölüm öncesine kadar Esat Gülben'e dokunamıyordubile, abesliğin daniskası resmen. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Senarist nabza göre şerbet veriyor yine. Daha 5-6 bölüm öncesine kadar Esat Gülben'e dokunamıyordubile, abesliğin daniskası resmen. :A
İzlemediğim işe karşı böyle olmayı istemiyorum ama her seferinde öyle büyük saçmalıklara imza atıyorlar ki kayıtsız kalamıyorum. :A

Dizinin gizli hayranı :F
Evet tıpkı senin de bana hayran olup sosyal medya hesabımı takip etmen gibi. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Sadece Doktor'umu değil Sadi'nin babasını da almışlar. :A 62. bölümle birlikte TRT'ye transfer olup gün değiştirdik, konuk oyuncu kadromuza da Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu girdi diye yorumluyorum yani her yerde iktidarız. :A @Cervantes

FMyOUdaXoAINdwz

FMn9lXAXIAAmird
Gelecek hafta Sadi'yi de dahil ederler. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Doktorum Hanımcım sonunda eve geliyormuş. :A Asıl hikayeye geçmek için iyice kepaze olmayı beklemeleri ve muhtemelen bu kadar geç kaldıkları için terapinin de reytinglere olumlu etki etmeyecek olması. :A

İzleyen kalmadı ama yine de haberiniz olsun diye etiketliyorum. :A @kerem @offensive @The_Erinch @Cervantes
@Forumdash
Sanmıyorum Kırmızı Oda bittiği için daha çok sahne yazabileceklerdir:A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sen bile bekliyorsun o sahneleri:A Dizinin sonunda geleceği için pek artış beklemiyorum ama sonrası için toparlayabilir:A
Kırmızı Oda'nın da devam edeceği düzende birleşmeye olumlu bakıyordum ama hem bu diziyi yazanların kabiliyetsizliği hem de erken final durumu komple soğuttu o yüzden pek umrumda değil artık. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Doktorum Hanımcım sonunda eve geliyormuş. :A Asıl hikayeye geçmek için iyice kepaze olmayı beklemeleri ve muhtemelen bu kadar geç kaldıkları için terapinin de reytinglere olumlu etki etmeyecek olması. :A

İzleyen kalmadı ama yine de haberiniz olsun diye etiketliyorum. :A @kerem @offensive @The_Erinch @Cervantes
@Forumdash
Sen halen diziye laf atacağına diziye teşekkür etde.. Senin diziyi Entegre ettilerde, Binnur Kaya yı izleyebiliyorsun 😁😁😁😁😁 bir süredir izlemiyorum, parça parça bakıyorum ama Safiyenin tedavi sahneleri için zaten çok geç kalındı.
Diziyi düzene sokup, aldığı 17 ratinglere yakışır bir final ile bitirilmeli.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sen halen diziye laf atacağına diziye teşekkür etde.. Senin diziyi Entegre ettilerde, Binnur Kaya yı izleyebiliyorsun 😁😁😁😁😁 bir süredir izlemiyorum, parça parça bakıyorum ama Safiyenin tedavi sahneleri için zaten çok geç kalındı.
Diziyi düzene sokup, aldığı 17 ratinglere yakışır bir final ile bitirilmeli.
İzlemiyorum ki niye teşekkür edeyim kendi keyiflerine göre bir kullanıp bir kullanmadıkları için. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
61. BÖLÜM

Son bölümler resmen seviye atladı, bölümü izle izle doyamıyorum resmen. Hatta çok iddialı da söylerim ki ilk sezondan daha güzeldi son iki bölüm, enfesti! Ezgi Mola harikaydı, döktürdü, muhteşemdi... Annesiyle olan sahneleri ayrı güzeldi, evde yaptıkları, saçlarını kesmesi vb. her şeyiyle muhteşem bir bölüm hazırlanmış. İzle izle doyamadım resmen, tüm ekibin emeklerine sağlık.

Safiye'nin tedaviyi kabul etmesi harika, zaten tedaviyi kabul etmesi için de böyle bir duruma gelmesi gerekiyordu sanırım. Yaşayacağı en son evreydi bu evre... Artık iyileşmeye başlayacağını düşünüyorum, artık aile olarak iyileşmeye doğru adım atacaklarını düşünüyorum. Kısaca beklediğimiz, umutlanacağımız bölümler geliyor. :Z

Ek olarak Gülben ve Esat'ın çocuklarının olacak olması da harika bir haber. :bhr:

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Pembe'nin Sinan hocası da buraya gelmiş salın artık oyuncularımızı.ss @Cervantes

FNyhHKkXoAMRJQq
Hazır castın üzerine kurulmaktan bir bıkmadılar. :A Birde ilk Gülben Kırmızı Oda'ya konuk olacak diye ortalığı ayağa kaldırmışlardı ama şimdi bizim tüm oyuncuları ve karakterleri topladılar diziye. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Hazır castın üzerine kurulmaktan bir bıkmadılar. :A Birde ilk Gülben Kırmızı Oda'ya konuk olacak diye ortalığı ayağa kaldırmışlardı ama şimdi bizim tüm oyuncuları ve karakterleri topladılar diziye. :A
Neyse ki hangi dizinin daha üstün olduğunu böylece görüyoruz. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes